REKLAMA
REKLAMA

KAROLINA PIKUŁA: Każda wojna to ZŁO i ŚMIERĆ niewinnych! Niech matki i dzieci NIE CIERPIĄ! (VIDEO)

KAROLINA PIKUŁA: Każda wojna to ZŁO i ŚMIERĆ niewinnych! Niech matki i dzieci NIE CIERPIĄ! (VIDEO)

tvPolska.pl Wypowiedź Karoliny Pikuły z pro-pokojowej konferencji Korony Młodych z udziałem Polskiego Stowarzyszenia Wolne Podkarpacie. Działaczka Polskiego Stowarzyszenia Wolne Podkarpacie wyraziła stanowczy sprzeciw wobec wysyłania młodych Polaków na śmierć.

Karolina Pikuła podkreśliła wagę doświadczeń polskiego narodu, który przez stulecia był wielokrotnie masakrowany i wciągany w różne konflikty. Świadkowie minionych wojen żyją do tej pory i ostrzegają nowe pokolenia przed okrucieństwem zbrojnych konfliktów.

Apelowała, aby przede wszystkim kierować się dobrem polskiego narodu – by polskie matki i dzieci mogły żyć w pokoju, z dala od wojennej zawieruchy. Przypomniała również, że każda wojna niesie śmierć i niewyobrażalne cierpienie niewinnych i bezbronnych.

Więcej na tvPolska.pl

03-03-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Jedyna pro polska partia to2023-03-03 16:24:04
0 0
wcale nie PiS, to są socjaliści pobożni, to też nie PO bo to to samo co PiS tylko socjaliści bezbożni, o PSL i SLD szkoda pisać bo to sprzedajne dno. Tylko KONFEDERACJA jest prawdziwie pro-polską partią która kładzie największy nacisk na to czego nam najbardziej brakuje - WOLNOŚCI - szególnie gospodarczej. PiSiory doprowadziły ten kraj do RUINY moralne i gospodarczej. PRECZ z PO-PiSem ! Precz z socjalistami !
Odpowiedz
60 razy na godzinę ...Głupi i głupszy......2023-03-03 16:54:11
0 0
....fajny film widziałem ," Uciekający pociąg" ;) .....z Zagórza .Pat ,wysłuchałem i obejrzałem , Ty jednak nigdy się nie zmienisz :):):) potrafisz zrobić tak żeby się mówiło, "działało" ,ale zawsze wspólnym mianownikiem ,musisz być TY i Patachon. Kilka dni temu zaniepokojony apelowałeś do kumpla w sprawie orderów za kolej :) co to mogą dostać niezasłużeni w temacie "kolej w Bieszczadach" . Pat Ty przecież dostałeś niedawno od partyjnego kumpla order Zasłużony dla kolejnictwa ....RP ! ,więc co tak boisz? chcesz więcej? masz dużą klatę i jest miejsce? hahah. Swoją drogą (kolejową) czym ,lub jak Ty zasłużyłeś sobie na ten łorder? w całej Najjaśniejszej? Apelujesz do decydentów ? hmmm poniekąd Ty i Twoi kumple są tymi właśnie DECYDENTAMI , więc ? głupa rżniesz czy tylko jak wspomniałem p/w promujesz siebie? Na koniec; były Twoje filmiki kręcone w czasie jazdy samochodem ,ten jest z torowiska (obszar kolejowy) ,czy wiesz że według przepisów obowiązujących na tych obszarach & 2 i 9 , przebywałeś tam łamiąc przepisy?, a może Pata nie obowiązują? Pal licho Ciebie ,ala narażasz innych. Fajny film widziałem ;) OSP ,kawa Margo dziewczyna nago :) Patachon to ostatnio Twoja "działka" strażacy , wozy, sikawki :) może coś wiesz ? jakieś fotki ? co ,kto? jak ? :):):). Brać strażacka, po znajomości może zdradzić jakieś pikantniejsze szczegóły. ;)
Odpowiedz
Pozdrawiamy Panią Karolinę2023-03-03 23:58:52
0 0
Widać że Pani myśli i nie chce aby z Polaków robić mięso armatnie
Odpowiedz
Kot bełkot2023-03-13 20:05:04
0 0
plugawy zdrajca łączy Rzeź Wołyńską z kłamstwem że Ukraińcy za nas biją
Odpowiedz
PAP2023-03-14 17:36:42
0 0
Polska mogłaby przekazać Ukrainie myśliwce MiG-29 w ciągu najbliższych czterech do sześciu tygodni - powiedział we wtorek premier Mateusz Morawiecki. "Jesteśmy gotowi, by dostarczyć te samoloty, i jestem pewien, że Ukraina byłaby gotowa, by natychmiast ich użyć" – powiedział prezydent
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)