REKLAMA
REKLAMA

Lech Dyblik. Recital w Latarni Wagabundy

WOLA MICHOWA / BIESZCZADY. Zapraszamy na recital wspaniałego aktora – Lecha Dyblika, który odbędzie się 10 czerwca (sobota) o godz. 20:00 w Latarni Wagabundy, Wola Michowa 14. 

Lech Dyblik to niewątpliwie jeden z najbardziej charakterystycznych polskich aktorów. Do Latarni Wagabundy aktor przyjedzie z gitarą i….swoim osobistym recitalem. O czym opowie? Czym zaskoczy nas sam Lech Dyblik? Przekonajcie się Państwo sami podczas pięknego, sobotniego wieczoru.

Na wielkim ekranie aktor po raz pierwszy pojawił się w 1982 roku w filmie fabularnym „Noc poślubna w biały dzień” w reżyserii Jerzego Gruzy. Sympatię widzów zyskał m.in. dzięki wyrazistym kreacjom głównie drugoplanowym w takich filmach jak: „Kroll”, „Ogniem i mieczem”, „Człowiek wózków”, „Wtorek”, „Zemsta” i „Wesele”, czy też w serialach „Boża podszewka”, „Sukces” i „Wiedźmin”. Jego drugą pasją jest śpiewanie i granie na gitarze. W 2010 roku wydał płytę pt. „Bandycka dusza”. Obecnie gra rolę „Romana Kłoska” (przyjaciel Śmiałka, ojciec Eweliny) w serialu „Pierwsza miłość” emitowanego w stacji Polsat 

Link do wydarzenia i zakupy biletów: 
https://www.latarniawagabundy.pl/events/lech-dyblik-recital-w-latarni-wagabundy
lub przed koncertem w recepcji Latarni Wagabundy 

Liczba miejsc ograniczona, zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów.
Do zobaczenia!

Latarnia Wagabundy jest uważana za jedno z najbardziej klimatycznych miejsc w Bieszczadach. Mieści się w Woli Michowej, a dokładnie między Komańczą a Cisną. Bieszczadzka sceneria, widok na rzekę, pasące się konie, las i góry to tylko kilka atutów tego urokliwego miejsca. Cyklicznie zaprasza na koncerty, spotkania z autorami książek, wydarzenia kulinarne i prawdziwe, łemkowskie biesiady. 

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

09-06-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook