REKLAMA
REKLAMA

Mieszkańcy organizują protesty. Chcą budowy obiecanego chodnika! (VIDEO, FOTO)

Mieszkańcy organizują protesty. Chcą budowy obiecanego chodnika! (VIDEO, FOTO)

SROGÓW DOLNY / PODKARPACIE. „Pieszy też chce żyć”. Pod takim hasłem mieszkańcy m.in. Srogowa Dolnego prowadzili protest, blokując czasowo pzrejście dla pieszych w ich miejscowości. Oczekują budowy chodnika, który poprawi bezpieczeństwo pieszych. Jak zgodnie twierdzą, pomimo składanych deklaracji przez zarządcę drogi, temat utknął w martwym punkcie. Tej sprawie poświęciona była, zorganizowana 26 lipca w Srogowie Dolnym, konferencja prasowa.

Szczegóły w materiale filmowym.

Grafika poglądowa

Mieszkańcy blokują inwestycję?

Stanisław Chęć

– Sytuacja utknęła w martwym punkcie ponieważ około 10 właścicieli działek, które znajdują się w pasie drogowym, blokuje inwestycję. Nie możemy tym samym zlecić przygotowania dokumentacji oraz wykonania projektu tej inwestycji. Nie jest tak, że nie podejmujemy działań w tej sprawie. Mamy jednak związane ręce – mówi Stanisław Chęć, starosta sanocki.

Do sprawy powrócimy!

27-07-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Ktos2023-07-27 21:51:56
0 0
Zwykle to jest kwestia pieniedzy - moze po prostu tzreba zaoferowac uczciwa cene tym właścicielom działek i trzeba wziasc pod uwage nie cene metra gruntu ale ile ten teren moze byc warty dla wlasciciela -ale tzreba cos zaproponowac/......
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)