REKLAMA
REKLAMA

Nie możesz być w Warszawie? Marsz Wolności w Sanoku

SANOK / PODKARPACIE. WARSZAWA. 4 czerwca przypada 34. rocznica pierwszych od czasów wybuchu II wojny światowej częściowo wolnych wyborów do Sejmu i Senatu. Na 4 czerwca planowany jest w Warszawie marsz, na który zaprasza lider opozycji Donald Tusk. Nie wszyscy mogą jechać jednak do Warszawy stąd inicjatywa Demokraci Ziemi Sanockiej.

– Zapraszam na wydarzenie Marsz Wolności organizowany przez Stowarzyszenie Demokraci Ziemi Sanockiej 4 czerwca na sanockim Rynku. Godzina 12.00 – zaprasza Marzena Dziurawiec, wiceprezes Zarządy Stowarzyszenia DZS.

 


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Kontrowersyjny spot PiS dotyczący marszu. Mocna reakcja Muzeum Auschwitz! (VIDEO)

01-06-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Antysocjalista2023-06-01 16:44:43
1 0
Zatem przypomnijmy jak wygląda wolność wg PO. Razem z PiS głosowaliście za uwięzieniem Polaków w domach, szczuliście policję żeby sprawdzała czy aby ktoś nosa nie wychylił, razem z PiS spowodowaliście śmierć kilkuset tysięcy ludzi przez zamknięcie służby zdrowia (tylko kowidoza się liczyła) Razem z PiS wsadzacie do pierdla lekarzy którzy próbowali normalnie leczyć w czasie kowidozy. Razem z PiS rozwaliliście gospodarczo ten kraj. Razem z PiS spowodowaliście gigantyczną inflację. Razem z PiS podnieśliście ceny za prąd gaz i inne media. Razem z PiS spowodowaliście upadek KILKUSET TYSIĘCY małych firm. Nowych klęczników do Brukseli wam nie trzeba? Obywatelu, musisz zrozumieć że we wszystkich zasadniczych sprawach PO i PiS głosują IDENTYCZNIE! Kopią się co najwyżej po kostkach ale nie wyżej. A zgadnij obywatelu kto za to zapłaci?
Odpowiedz
zawłaszczanie2023-06-02 11:03:38
0 1
Pani Dziurawiec, jest Pani "ostatnią" osobą do zawłaszczania sobie prawa do demokracji. Jedyną, właściwą ORGANIZACJĄ JEST NSZZ SOLIDARNOŚĆ. Pani się nawet nie śniło jak można walczyć o WOLNOŚĆ I DEMOKRACJĘ! Bo nie lgbt+ i minus wówczas chodziło, a o POLSKĘ I POLAKÓW
Odpowiedz
Miætek2023-06-02 11:42:34
0 0
Z tą solidarnością to nie jest tak do końca prawda. Wtedy naród faktycznie nie miał żadnej alternatywy poza nią jeśli chciał się pożegnać z komuną ale solidarności przecież chodziło tylko o zapewnienie socjalu i płac a nie o żadną wolność co nawet widać dziś po tej organizacji - jest socjalistyczna, cały czas tylko gadają o związkach zawodowych, zapewnieniu pracy i zasiłkach dla biednych. Z drugiej strony w tamtych czasach byliśmy jak buszmeni których gdyby wywieźć do świata zachodniego to nawet dzieciak by nas wykiwał mamiąc kolorowymi okładkami pism, sklepami i tak się stało. "My chcemy do Łuni" - stało się - i co? G###O! Bieda nędza, podwykonawcy niemców, dotacje, błaganie o jałmużnę, koszenie trawy za dotacje w zamian za nierozwijanie rolnictwa - tacy głupi są Polacy - dalej jak ci buszmeni wywiezieni do NY. Reasumując - Precz z PO, Precz z PiS, Precz z Ziobrystami, Precz z SLD i innymi socjalistami maści wszelakiej!
jak pisać poprawnie ?2023-06-03 08:52:17
0 0
demokraci czy dyzmokraci, inicjatywa czy dyrektywa, ziemia sanocka czy euroregion, stowarzyszenie czy siatka.
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)