REKLAMA
REKLAMA

PAKOSZÓWKA. Kierowca zasnął. Samochód z impetem wjechał w drzewo (ZDJĘCIA)

PAKOSZÓWKA / PODKARPACIE. Dzisiaj po godzinie 7:00 na drodze wojewódzkiej nr 886 w Pakoszówce, samochód osobowy zjechał z jezdni i z impetem wjechał w drzewo. Jak dowiadujemy się w Komendzie Powiatowej Policji w Sanoku, kierowca najprawdopodobniej zasnął podczas jazdy. Podróżował sam, był trzeźwy. Na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń. Patrząc na uszkodzenia samochodu, można stwierdzić, że miał dużo szczęścia.

Zdarzenie miało miejsce dzisiaj, krótko po godzinie 7:00 na drodze wojewódzkiej nr 886 w Pakoszówce.

Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 7:14. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący samochodem volvo prawdopodobnie zasnął za kierownicą, zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Mężczyzna podróżował sam,  był trzeźwy. Nie odniósł obrażeń. Został ukarany mandatem – przekazuje nam asp. sztab. Anna Oleniacz, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku.

Do zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z PSP Sanok oraz OSP Pakoszówka. Pomocy medycznej udzielali ratownicy Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego, a czynności prowadzili policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Straty w Nadolanach. Zalane piwnice, połamany most, utracone plony (VIDEO, ZDJĘCIA)

foto (4): Jakub Sabat, nadesłane


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

16-06-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)