PIŁKA NOŻNA: Skromne zwycięstwo z Izolatorem Boguchwała (ZDJĘCIA)

PIŁKA NOŻNA. Ekoball Stal Sanok zwyciężył na własnym stadionie z Izolatorem Boguchwała 1:0. Jedyną bramkę w meczu, kibice ujrzeli w pierwszej połowie spotkania. W 35′ do siatki rywali trafił Mikołaj Gawlewicz zapewniając „żółto-niebieskich” trzy punkty!

Jedna strzelona przez sanoczan bramka to najniższy wymiar kary jaki sanoczanie wymierzyli drużynie gości. Podopieczni trenera Pawła Załogi mogą szczególnie żałować pierwszej połowy spotkania, kiedy w dogodnych sytuacjach znaleźli się m. in. Patryk Zieliński i Szymon Płocica. Rzutu karnego nie wykorzystał w doliczonym czasie gry pierwszej odsłony spotkania Mateusz Padiasek, który trafił w poprzeczkę. W drugiej połowie tempo gry nieco spadło, jednak stalowcy nie dali zabrać sobie punktów, tym samym notując kolejne zwycięstwo w lidze.

W następnej kolejce sanoczanie udają się do pobliskiego Nowotańca na mecz z liderem tabeli – Cosmosem. W międzyczasie zostanie rozegrane spotkanie II rundy okręgowego Pucharu Polski, gdzie już we środę, 13 września „żółto-niebiescy” zagrają w Domaradzu z miejscowym Sokołem.

Ekoball Stal Sanok – Izolator Boguchwała 1:0 (1:0)
35′ Mikołaj Gawlewicz

Ekoball Stal Sanok: Półkoszek – Barszczak, Sobol, Padiasek – Gawlewicz, Kloc, Tabisz (71′ K. Słysz), Domaradzki, Sz. Słysz – Zieliński, Płocica (90′ Czyrny)