Początek nie zapowiadał happy-endu. Koncertowa II tercja! (VIDEO)

SPORT / HOKEJ. Hokeiści Marmy Ciarko Sanok pokonali Zagłębie Sosnowiec w ramach rozgrywek Polskiej Hokej Ligi. Zwycięstwo 4:3 smakuje o tyle wyjątkowo, bo sanoczanie w tym meczu przegrywali już 0:3. W II tercji nasi zawodnicy w niespełna 7 minut zaaplikowali rywalom 4 bramki, odwracając losy spotkania.

Zagłębie Sosnowiec – Marma Ciarko STS Sanok 3:4 (2:0, 1:4, 0:0)

1:0 Tim Friberg (06:23, Karny)
2:0 Jakub Witecki – Patryk Kogut, Michał Kotlorz (16:43)
3:0 Christian Blomqvist – Michał Kotlorz, Michał Naróg (24:14)
3:1 Sami Tamminen – Niko Ahoniemi, Kalle Valtola (29:33)
3:2 Ville Heikkinen – Sebastian Harila (31:35)
3:3 Kalle Valtola – Louis Miccoli (34:04)
3:4 Jere Karlsson – Elliot Lorraine, Kalle Valtola (36:24)

Sędziowali: Paweł Kosidło (główny), Sebastian Kryś (główny), Maciej Byczkowski (liniowy), Grzegorz Cytawa (liniowy)
Minuty karne: 10-10
Strzały: 42-27
Widzów: 500

Zagłębie: P. Spěšný – A. Khoperia, W. Andrejkiw (4), J. Witecki, T. Kozłowski, P. Kogut – M. Naróg, M. Kotlorz, C. Blomqvist, J. Rzeszutko (2), T. Friberg – L. Motloch (2), O. Krawczyk, D. Piotrowicz, N. Bucenko, A. Pawlenko – J. Michałowski, K. Sikora, M. Bernacki, D. Nahunko, S. Modén.
Trener: Grzegorz Klich.

STS Sanok: D. Salama – J. Karlsson, K. Valtola, N. Ahoniemi, S. Tamminen, K. Filipek – B. Florczak, B. Rąpała, J. Lorraine, K. Mocarski, E. Lorraine – J. Höglund (2), W. Łysenko, V. Heikkinen (4), J. Mäkelä, S. Harila – M. Wróbel, M. Dulęba, L. Miccoli, F. Sienkiewicz.
Trener: Miika Elomo.

statystyki za: hokej.net