REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE. Potrącenie 11-latka na rowerze i… najechanie na radiowóz

PODKARPACIE. Kolbuszowscy policjanci pracowali wczoraj na miejscu wypadku, do którego doszło w Raniżowie. Kierująca fordem straciła panowanie nad pojazdem i wjechała na chodnik, którym poruszał się rowerzysta. W zdarzeniu ucierpiał jadący rowerem 11-latek.

Do wypadku doszło wczoraj, około godz. 14, w Raniżowie na ul. Armii Krajowej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 39-latka, kierująca samochodem osobowym marki Ford, jadąc w kierunku Kolbuszowej, straciła panowanie nad pojazdem i zjechała z drogi. Następnie pojazd przejechał przez przydrożny rów i zatrzymał się na chodniku, którym poruszał się 11-letni rowerzysta. W wyniku tego zdarzenia jadący rowerem chłopiec przewrócił się i z obrażeniami ręki trafił do szpitala.

Mieszkanka powiatu kolbuszowskiego, która kierowała fordem, nie doznała obrażeń, była trzeźwa.

Na miejscu zdarzenia pracowali kolbuszowscy policjanci. Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca wypadku oraz uczestniczących pojazdów.

Niestety w trakcie wykonywanych czynności doszło w tym miejscu do kolejnego zdarzenia.

Około godz. 15.30, kierująca seatem nie zachowała należytej ostrożności i najechała na tył stojącego na jezdni radiowozu, który zabezpieczał miejsce wypadku. W wyniku uderzenia policyjny pojazd został zepchnięty do rowu. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Funkcjonariusze znajdowali się poza pojazdem. Kierująca seatem, 35-letnia mieszkanka powiatu kolbuszowskiego została ukarana mandatem karnym.

Policjanci apelują o rozwagę.

Zdjęcie poglądowe. Arch. Policji

KPP Kolbuszowa


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SOLINA: Zderzenie osobówki z samochodem ciężarowym. Interweniował LPR (FOTO)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

19-09-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)