REKLAMA
REKLAMA

Przygotowania do otwarcia basenu. Planowany start 8 czerwca (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Od poniedziałku (24 bm.) w Miejskim Ośrodku Sportu i rekreacji w Sanoku trwają prace przygotowawcze do otwarcia basenu zewnętrznego.

– Standardowo najpierw wypuszczamy wodę i zmywamy naturalne „brudy” po jesieni i zimie. Potem następuje „pucowanie” niecek, dna, mycie elewacji, okien na zewnątrz, przygotowanie trawy, boiska do plażówki, przegląd stanu technicznego zjeżdżalni, mokrego placu zabaw, suszarek, pryszniców, gejzerów, liczników, drobne naprawy, przeglądy instalacji, pomp, nagłośnienia, stanu leżaków, dezynfekcji szafek, napuszczanie wody, uzdatnianie jej, badania bakteriologiczne, zapewnienie obsady ratowników, kasjerów, sprzątania, umów kateringowych i wiele innych działań – czytamy na Mosir Sanok, fb.

Jak wskazują gospodarze obiektu, jeśli tylko pogoda pozwoli, wzorem ubiegłego roku otwarcie planowane jest na długi weekend, rozpoczynający się Bożym Ciałem, tj. 8 czerwca 2023.

– Termin ten w ubiegłym roku był strzałem w przysłowiową „10”, i jeśli tylko przychylne będzie nam słoneczko, nie mamy wątpliwości, że podobna ilość osób odwiedzi nasz obiekt na inaugurację lata 2023. Również na drugą połowę czerwca planujemy obowiązkową przerwę technologiczną na basenie wewnętrznym (wymiana wody, dezynfekcja całego basenu, ostatni przegląd gwarancyjny obiektu i niezbędne naprawy) – uzupełniają.

Przerwa na basenach krytych potrwa około  3 tygodnie.

Konieczna podwyżka cen wejściówek

Warto przypomnieć, ze w ubiegłym roku nie było podwyżek cen biletów w stosunku do roku 2021. – W tym roku sytuacja gospodarcza zmusi nas jednak do tego. Planując nowe ceny zrobimy wszystko by podwyżka była jak najmniej odczuwalną. W trakcie sezonu letniego planujemy wiele atrakcji, m.in. ligę siatkówki plażowej, zawody pływackie, zabawy dla dzieci z animatorem, etc. Serdecznie Państwa zapraszamy do skorzystania z oferty wszystkich obiektów MOSiR – podkreślają włodarze MOSiR w Sanoku. 

fot. MOSiR Sanok, fb


Poniżej ZDJĘCIA z otwarcia basenów zewnętrznych w sezonie 2022. Foto: Tomasz Sowa.

26-04-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)