REKLAMA
REKLAMA

Ratują życie nie będąc na akcji! (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. 1 lutego strażacy z OSP Nowosielce  udali się do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa w Rzeszowie (Terenowy Oddział w Sanoku), aby oddać potrzebną krew.

W akcji uczestniczyli: Mateusz Nawalaniec, Damian Kozieradzki, Wojciech Furlik, Jarosław Gładysiewicz, Wojciech Romańczyk, Łukasz Komański, Paweł Bętkowski, Łukasz Maciejowski, Paweł Szelka.

– Łącznie w akcji oddaliśmy 4050ml krwi dla potrzebujących. Przy okazji apelujemy do wszystkich, także do okolicznych jednostek OSP o przyłączenie się do akcji, gdyż na chwilę obecną jest duży deficyt krwi która ratuje życie. Dziękujemy jednocześnie paniom ze stacji krwiodawstwa za miłą atmosferę i sprawną obsługę – podkreśla Mateusz Nawalaniec, naczelnik OSP Nowosielce.

Czasowo punkt oddawania krwi w Sanoku znajduje się przy ulicy Mickiewicza, w Instytucie Medycznym Uczelni Państwowej w Sanoku!

03-02-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Kot bełkot2023-02-03 21:44:51
0 0
A jeśli któryś był zaszczepiony? Bezcenna jest krew niezaszczepionych nie zawierająca GOH
Odpowiedz
Strażaku sprawdź jakość swojej dobroduszności2023-02-04 11:36:54
0 0
Jeśli brałeś szczepionkę z numerem seryjnym zakończonym na 1 dostałeś sól fizjologiczną, 2 RNA, 3 pałeczka RNA zawierająca gen onc, powiązany z adenowirusem, który przyczynia się miedzy innymi do rozwoju raka. W przypadku tych butelek liczba 3 mówi, że osoby, które otrzymały je w ciągu 2 lat, będą miały raka tkanek miękkich.
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)