REKLAMA
REKLAMA

REGION: Poszukiwany w rękach policjantów

JASŁO / PODKARPACIE. Jasielscy policjanci podczas interwencji zatrzymali poszukiwanego. W czasie legitymowania okazało się, że 49-latek jest poszukiwany celem odbycia kary ponad roku pozbawienia wolności. Niestety dla mężczyzny nie okazał się to być primaaprilisowy żart.

W ubiegłą sobotę policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego zostali wysłani przez dyżurnego jasielskiej komendy na ul. Baczyńskiego w Jaśle, gdzie pod jednym ze sklepów, dwóch mężczyzn miało pić alkohol. Mężczyźni byli upominani przez obsługę sklepu, aby odeszli, lecz mimo próśb, nic sobie z tego nie robili.

Przybyli na miejsce policjanci podjęli interwencję. W trakcie legitymowania okazało się, że jeden z mężczyzn jest osobą poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Jaśle w związku z popełnieniem przestępstwa znęcania się oraz kierowania gróźb karalnych. Początkowo 49-latek był przekonany, że to żart z okazji prima aprilis, ale na jego nieszczęście funkcjonariusze nie żartowali.

Mieszkaniec Jasła został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie odbędzie wymierzoną mu karę roku i 3 miesięcy pozbawienia wolności.

dl / KPP Jasło

03-04-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)