REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Remont ul. Mickiewicza. Od dziś droga zamknięta

SANOK. Powiat Sanocki informuje, iż w związku z realizacją inwestycji pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 2231R ulica Mickiewicza w Sanoku” od dnia 22 września 2023 r. (tj. piątek) do czasu zakończenia robót Wykonawca wprowadza całkowite zamknięcie ruchu od skrzyżowania z DW Nr 886 do skrzyżowania z DG 117077R (ul. Żwirki i Wigury) i DG Nr 117171R (ul. Zamkowa).

Uczestnicy ruchu proszeni są o zachowanie bezpieczeństwa, przestrzeganie znaków drogowych i stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem.

Dalsze informacje o utrudnieniach w ruchu przekazywane będą sukcesywnie w miarę postępu robót.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia związane z realizowaną inwestycją.

Mapa z objazdami:

mapa z objazdami, grafika: Powiat Sanocki


Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. informuje uprzejmie P.T. Podróżnych, że w związku z zamknięciem ruchu drogowego na ul. Mickiewicza na odcinku od ul. Staszica do skrzyżowania z ul. Żwirki i Wigury od dnia 22.09.2023 do odwołania ulegają zmianie trasy przejazdu linii autobusowych Nr „7” „3” „3A” i „18” , które będą przebiegały następującymi ulicami:

Linia „7” WYJAZD (JANA PAWŁA II – STRÓŻOWSKA):

  • od ul. Staszica (Wierchy) ulicami Podgórze > Jagiellońska > Kościuszki i dalej zgodnie z aktualnie obowiązującymi trasami.

Linia „7” POWRÓT (STRÓŻOWSKA – JANA PAWŁA II):

  • od ul. Kościuszki (SDH) ulicami Jagiellońska > Podgórze > Królowej Bony > Staszica > Traugutta i dalej zgodnie z aktualnie obowiązującymi trasami.

Linia „3” POWRÓT (OLCHOWCE – JANA PAWŁA II / DĄBRÓWKA):

  • od ul. Piłsudskiego ulicami Mickiewicza > Kościuszki > Rymanowska > Dmowskiego > Traugutta i dalej zgodnie z aktualnie obowiązującymi trasami.

Linia „3A” WYJAZD (DĄBRÓWKA PĘTLA / JANA PAWŁA II – OLCHOWCE):

  • od ul. Mickiewicza (Grosar) ulicami Królowej Bony > Podgórze > Jagiellońska > Kościuszki i dalej zgodnie z aktualnie obowiązującymi trasami.

Linia „3A” POWRÓT (OLCHOWCE – JANA PAWŁA II / DĄBRÓWKA):

  • od ul. Piłsudskiego ulicami Mickiewicza > Żwirki i Wigury > Traugutta > Staszica > Mickiewicza (Grosar) i dalej zgodnie z aktualnie obowiązującymi trasami.

Linia „18” WYJAZD (JANA PAWŁA II – BUKOWSKO / WOLA PIOTROWA):

  • od ul. Staszica (Wierchy) ulicami Podgórze > Jagiellońska > Kościuszki i dalej zgodnie z aktualnie obowiązującymi trasami.

Linia „18” POWRÓT (BUKOWSKO / WOLA PIOTROWA – JANA PAWŁA II):

  • od ul. Kościuszki (SDH) ulicami Jagiellońska > Podgórze > Królowej Bony > Staszica > Traugutta i dalej zgodnie z aktualnie obowiązującymi trasami.

Biorąc pod uwagę powyższe wyłączony z użytkowania zostaje przystanek Mickiewicza Hotel oraz Mickiewicza Park. Linie numer 7 i 18 kursować będą z pominięciem przystanku Piłsudskiego.

Za utrudnienia przepraszamy.

ul. Mickiewicza, fot. archiwum redakcji

źródło: Starostwo Powiatowe w Sanoku,
Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej

 

22-09-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Wybory idą2023-09-20 00:09:57
0 0
Więc teraz będzie kumulacja remontów i otwarć dróg. Ciemny pisowski lud zawsze to kupuje.
Odpowiedz
:)2023-09-22 10:04:49
0 0
finalizacja remontu potrwa jeśli cały Sanok będzie za$zepiony, w maseczkach zaś obok flagi Unii zawiśnie flaga PiS zamiast flagi Polski. Tymczasem projektuje się dobijanie dziadków i chorych. www tiktok com/@edytka_atydea/video/7280220641045859617?_r=1&_t=8foRQu1yQts wystarczy nie leczyć i sami umrą. To gwarantuje PiS KO SLD Uniwersytet Jagielloński
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)