REKLAMA
REKLAMA

ROMOWICZ o kolejkach przed PGE. „Niech pan przyjedzie do Sanoka” (VIDEO)

ROMOWICZ o kolejkach przed PGE. „Niech pan przyjedzie do Sanoka” (VIDEO)

SEJM / PODKARPACIE. Kilkanaście minut temu (około 11:25) głos na mównicy sejmowej zabrał poseł Bartosz Romowicz. W swoim wystąpieniu nawiązał do dużych kolejek przed siedzibą PGE w Sanoku. – Panie pośle Buda, niech pan pojedzie do Ustrzyk Dolnych i zobaczy Pan jaka jest kolejka w każdy czwartek, albo do Sanoka niech pan pojedzie, niech pan zobaczy jaka jest kolejka w PGE, ile ludzie czekają, aby swoją instalację, którą wybudowali za własne środki, na wpięcie do sieci, na podpisanie umowy i ile na tym tracą – powiedział Bartosz Romowicz.

W Sejmie RP trwa pierwsze czytanie rządowego projektu ustawy o zmianie ustaw w celu wsparcia odbiorców energii elektrycznej, paliw gazowych i ciepła oraz niektórych innych ustaw (druk nr 71, pkt 28). Aktualnie posłowie wypowiadają się na ten temat w krótkich, 1,5 minutowych wystąpieniach. Głos postanowił zabrać poseł Bartosz Romowicz. Nawiązał między innymi do kolejek, które w ostatnich miesiącach i latach ustawiają się przed siedzibą PGE w Sanoku.

Bartosz Romowicz podczas dzisiejszego wystąpienia w Sejmie RP

źródło: tvPolska.pl

źródło video: sejm.gov.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK: „Dantejskie sceny”. Ludzie czekają w kolejce kilka godzin (VIDEO)


„To jest średniowiecze, a za prąd płacimy niemało”

archiwum eSanok.pl

06-12-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Ładna manipulacja2023-12-06 18:21:43
0 0
Panie Bartoszu Romowicz, wcale nie ma nie wiadomo jakich kolejek, tylko pomieszczenie do obsługi klienta w PGE w Sanoku to tak mała klitka że mieści się 5,6 osób i ludzie stoją na zewnątrz w kolejce codziennie, a nie tylko w czwartek. Dlaczego pan nie pokazał tej klitki do obsługi klientów wewnątrz.
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)