REKLAMA
REKLAMA

RZESZÓW. Collegium Humanum. Nowoczesna uczelnia. Praktyki pod okiem najlepszych specjalistów! (VIDEO)

RZESZÓW. Collegium Humanum. Nowoczesna uczelnia. Praktyki pod okiem najlepszych specjalistów! (VIDEO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Collegium Humanum podpisało porozumienie ze szpitalem MSWiA. W ramach współpracy, studenci najmłodszej rzeszowskiej uczelni będą odbywać praktyki w pobliskiej jednostce, pod okiem wykwalifikowanej kadry lekarzy. Umowa ma obowiązywać przez rok.

W tym samym dniu, władze uczelni zawarły porozumienie również z Centrum Medycznym Sabamed. Umowa pozwoli rozszerzyć możliwości praktycznego zdobywania wiedzy i umiejętności przez studentów Collegium Humanum.

Collegium Humanum to nowoczesna uczelnia, która prężnie się rozwija. Jako jej główne atuty wymieniane są: innowacyjność, podejście do studentów oraz nacisk na edukację poprzez praktykę w prestiżowych instytucjach poprzez współpracę z najlepszymi specjalistami.

Więcej w naszej RELACJI VIDEO, w której między innymi rozmowy z: prof. dr hab. Pawłem Czarneckim – rektorem Collegium Humanum i Konsulem Honorowym Republiki Uzbekistanu, prof. Zbigniewem Widomskim – dyrektorem SP ZOZ MSWiA w Rzeszowie, Krystyną Wróblewską – dyrektorem Podkarpackiego Zespołu Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie, lek. med. Dakerem Al Soorim – prezesem Centrum Medycznego Sabamed w Rzeszowie, prof. Henrykiem Pietrzakiem – profesorem Collegium Humanum, a także ze studentami uczelni.

grafika poglądowa

08-02-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Czajkowski2023-02-08 14:36:35
0 0
Robimy akcje Reklamówka zwykła rodzina zapłacą za rachunki nie zostaje na jedzenie emerytura u babci 800 zł zapłaci za rachunki nie zostaje na jedzenie ja kupiłem dwie bułki rybkę serek piwo dałem reklamówkę na ogrodzenie zachęcam aby pomagać innym
Odpowiedz
60 razy na godzinę, Głupi i głupszy fajny film ;)2023-02-08 15:03:16
0 0
Hhahah dawno się tak nie uśmiałem Pat podobny ? ,ma w sobie? coś z Ernesta Hemingway ? dalej ,jest jak Obi-Wan Kenobi ? Pat po relacji video na temat odśnieżania miasta którą zamieściłeś ,a którą to Twoi sympatycy zignorowali to bliżej Ci do Lorda Vadera (podobne intryganctwo , więcej nie porównuje ;) ) Kilka osób dało się złapać na Twoją "troskę" o zaśnieżone sanockie ulice i wylało swoje żale na to że jest jak jest ,a winny wiadomo kto ;). Nie lubię ludzi o takiej mentalności jak Pat, dlatego zacytuję i sparafrazuję Wokólskiego Niech pana to nie gniewa, panie Pat co powiem - Pan myli się co do siebie... W panu jest tyle z Obi -Wan Kenobi , ile trucizny w zapałce... I wcale pan nie posiada szampańskich własności... Pan ma raczej własności starego sera, co to podnieca chore żołądki, ale prosty smak może pobudzić do wymiotów... Przepraszam pana... ;) , tak ubolewa Pat że tyle osób wyjechało z Sanoka ,szkoda, szkoda tylko że nie wyjechali ci co powinni ;) byłoby normalniej . 1000 zatrudnionych czy może osadzonych to miało być na nowym osiedlu Posada.? , To jak to jest z Tobą Pat ?. ps a o "wodór" to niech Cię główka nie boli ;) Po ostatniej "akcji " Patachona w Solinie (samolocik ) słyszano w okolicy śmiech (politowania) samego mistrza Barei. Więcej nie piszę ,bo szkoda tylko miasta Sanoka , nie zasłużyło sobie na to.
Odpowiedz
Kolejny paśnik dla budżetówki2023-02-08 16:02:33
0 0
Niedługo cały ten PiSowski system pierd%$#ie. Na wizytę u specjalisty trzeba czasem i ROK czekać a te konowały za moje pieniądze robią kolejne paśniki gdzie biurwy będą przerzucać ryzy papieru.
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)