REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Akt wandalizmu na terenie szkoły! Zamaskowany mężczyzna niszczy przedmioty i sika po ścianie! (VIDEO)

SANOK: Akt wandalizmu na terenie szkoły! Zamaskowany mężczyzna niszczy przedmioty i sika po ścianie! (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Wczoraj (9 bm.) późnym wieczorem, przed godziną 23, na terenie Szkoły Podstawowej nr 6 w Sanoku doszło do aktu wandalizmu. Zamaskowany mężczyzna załatwiał potrzeby fizjologiczne, a następnie zniszczył drzwi i doniczki z kwiatami znajdujące się przed wejściem. Wszystko zarejestrowała kamera.

Na filmie widzimy, jak zamaskowany mężczyzna podchodzi do drzwi wejściowych i zrywa zawiesozne na nich ogłoszenia. Następnie oddaje na nie mocz. Rozbija doniczkę z kwiatami i rzuca krzesłem. Wszystkie przedmioty dotyka przez koszulkę, aby nie pozostawić odcisków. Gdy w okolicach parkingu ktoś zaczyna świecić latarką, powoli się oddala.

To nie pierwsza sytuacja, która miała miejsce na terenie szkoły. Dochodził już do incydentów z pozostawionymi butelkami czy rozsypanymi śmieciami na parkingu. Po nich zapadła decyzja o zamontowaniu kamery oraz fotokomórki.

Nie potrafię zrozumieć, jak można postępować w taki sposób. Tak perfidnie. Bezczelnie. To działanie było zaplanowane przez dorosłego mężczyznę. Nie był to młodzieńczy wybryk. Sprawę oczywiście zgłosiliśmy na Policję – mówi Barbara Zdybek, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 w Sanoku.

Do sprawy powrócimy.

fot. kadr z filmu

video: SP 6 w Sanoku
fot. archiwum prywatne, fb


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

10-08-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)