REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Boiska w dzielnicy Dąbrówka. „Można wypasać bydło” (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Na skrzynkę mailową otrzymaliśmy prośbę o interwencję w sprawie zarośniętego terenu w dzielnicy Dabrówka w Sanoku.  Z boisk – praktycznie – nie mogą korzystać dzieci i młodzież, bo teren jest niewykoszony.

– Plac o którym piszę przypomina bardziej łąkę, na której wypasać powinno się bydło, a nie teren na którym powinny bawić się dzieci oraz młodzież. O ile teren samego placu dla najmłodszych jest w „miarę” skoszony, to pozostałe place: boisko do piłki nożnej, piłki siatkowej czy koszykówki są w stanie tragicznym, nie wspominając już o miejscu przeznaczonym do gry w tenisa stołowego – podkreśla mieszkaniec osiedla.

– Młodzież, która korzysta z terenu przeznaczonego do gry w siatkówkę prawdopodobnie sama wykosiła trawę,  aby móc z niego skorzystać – dodaje.

Stosowne zapytanie wystosowaliśmy do Urzędu Miasta Sanoka oraz do Rady Dzielnicy Dąbrówka. Po otrzymaniu odpowiedzi w tej sprawie opublikujemy je na naszej stronie.


Macie podobne problemy? Piszcie do nas: redakcja@esanok.pl

Wysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portalu eSanok.pl.

Przypominamy o zachowaniu praw autorskich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej maila. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści maila wyrażenie zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej.

29-06-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)