REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Czekamy tylko na słońce. Otwarcie basenów zewnętrznych (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Jeśli pogoda pozwoli, otwieramy się dla Was już w długi weekend Bożego Ciała, tj. 8 czerwca 2023r. W ostatnich latach miesiąc ten jest cieplejszy od sierpnia, stąd decyzja o takim terminie otwarcia basenu zewnętrznego MOSiR Sanok.

Basen już zdezynfekowany po zimie, atrakcje wodne po konserwacji wszystkie sprawnie działają, woda nabiera błękitnego koloru, próbki wody w trakcie badania, odkurzacz basenowy pracuje na dnie niecek całymi dniami. Czekamy na temperaturę 30+ i niebawem startujemy.

Oprócz baru, który funkcjonuje na terenie basenu zewnętrznego, od tego sezonu otwarte będzie również stoisko z food-truckiem.

Zakończyliśmy inwestycję polegającą na modernizacji układu odzysku ciepła na potrzeby cwu w okresie mrożenia lodowiska, co spowoduje podgrzanie wody w basenie zewnętrznym w lecie (od sierpnia) oraz w basenie wewnętrznym w okresie jesienno-zimowym (dające ponadto realne oszczędności z tym związane, dzięki którym koszt inwestycji zwróci się w kilkanaście miesięcy).

źródło: MOSiR Sanok

29-05-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

MOSIRzak2023-05-29 13:33:03
0 0
Ten teren był od dziesięcioleci otwarty po za sezonem a teraz się marnuje w oczekiwaniu na +30 . To wygląda jak obóz FEMA z kratami i monitoringiem a nie basen.
Odpowiedz
To jest jakiś psychiatryk a nie basen2023-05-29 14:49:48
0 0
Kształty pokręcone jak psychika pisowca, słupki, barierki, siatki, bramki, czipy, zakazy a w wodzie patologia. Kiedyś był porządny basen, prostokąt, głęboki, długi, prosty, nawet jesienią poza sezonem można było się kąpać. Chory świat który sami sobie urządziliście.
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)