REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Czekamy tylko na słońce. Otwarcie basenów zewnętrznych (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Jeśli pogoda pozwoli, otwieramy się dla Was już w długi weekend Bożego Ciała, tj. 8 czerwca 2023r. W ostatnich latach miesiąc ten jest cieplejszy od sierpnia, stąd decyzja o takim terminie otwarcia basenu zewnętrznego MOSiR Sanok.

Basen już zdezynfekowany po zimie, atrakcje wodne po konserwacji wszystkie sprawnie działają, woda nabiera błękitnego koloru, próbki wody w trakcie badania, odkurzacz basenowy pracuje na dnie niecek całymi dniami. Czekamy na temperaturę 30+ i niebawem startujemy.

Oprócz baru, który funkcjonuje na terenie basenu zewnętrznego, od tego sezonu otwarte będzie również stoisko z food-truckiem.

Zakończyliśmy inwestycję polegającą na modernizacji układu odzysku ciepła na potrzeby cwu w okresie mrożenia lodowiska, co spowoduje podgrzanie wody w basenie zewnętrznym w lecie (od sierpnia) oraz w basenie wewnętrznym w okresie jesienno-zimowym (dające ponadto realne oszczędności z tym związane, dzięki którym koszt inwestycji zwróci się w kilkanaście miesięcy).

źródło: MOSiR Sanok

29-05-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)