REKLAMA
REKLAMA

Sanok dla przedsiębiorców. Rozpoczęło się IV Forum Gospodarcze (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W hali Centrum Sportowo-Dydaktycznego Uczelni Państwowej w Sanoku rozpoczęło się IV Sanockie Forum Gospodarcze, podczas którego swoją ofertę przedstawia około 45 lokalnych przedsiębiorców i przedstawicieli firm. Jak usłyszeliśmy od uczestników, forum to doskonała okazja do zaprezentowania swojej działalności, ale również do nawiązania współpracy i integracji środowiska. Zapraszamy do obejrzenia materiału video z oficjalnego otwarcia forum oraz fotorelacji. Wkrótce NASZA RELACJA VIDEO.

O godzinie 11:00 w hali Centrum Sportowo-Dydaktycznego Uczelni Państwowej w Sanoku oficjalnie otwarto IV Sanockie Forum Gospodarcze. Symboliczna inauguracja przypadła w udziale Małgorzacie Jarosińskiej-Jedynak, sekretarzowi stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej. Słowa powitania, do uczestników skierował również burmistrz Tomasz Matuszewski, jako współorganizator wydarzenia.

W forum bierze udział około 45 przedsiębiorców i przedstawicieli firm z terenu Sanoka i okolic. Są również wojskowi i reprezentanci klubów sportowych. Gama oferowanych produktów i usług jest bardzo szeroka. Od branży gastronomicznej i spożywczej, przez biura rachunkowe, banki oraz instytucje państwowe, po stoiska kosmetyczne, sportowe i militarne. Nie brakuje pracowników największych sanockich zakładów pracy.

Jak usłyszeliśmy od uczestników, forum gospodarcze organizowane od czterech lat w Sanoku, to ceniona przez właścicieli firm okazja do bezpośredniego kontaktu z klientami i mieszkańcami Sanoka, a także możliwość pozyskania nowych klientów i nawiązania współpracy.

Dużo więcej w NASZEJ RELACJI VIDEO, która pojawi się niebawem.

Oficjalne otwarcie IV Sanockiego Forum Gospodarczego

26-10-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

A teraz się przyznać bez bicia2023-10-26 19:08:37
1 0
Ilu było tam przedsiębiorców którzy tworzą dobra BEZ brania kasy z budżetu, bez dotacji, dofinansowań, pomocy "państwa" itp? czyli po prostu NIE KRADLI podczas produkcji. Temat "przedsiębiorców" jest wyjaśniony w tym filmie. Wystarczy że posłuchacie kilka minut od 3:25 youtube.com/watch?v=fmHTbYfQSlQ&t=205s
Odpowiedz
poziom2023-10-28 17:18:02
0 0
wypowiedzi ... no comment
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)