REKLAMA
REKLAMA

SANOK. Aqua Fitness na basenie, fitness i joga w CRiS! ZAPISY, RABAT

SANOK / PODKARPACIE. Aktywność fizyczna w każdym wieku jest bardzo ważna, ćwiczenia pomagają nie tylko utrzymać smukłą sylwetkę, ale także wpływają na ogólną sprawność naszego ciała i mają pozytywny wpływ na naszą psychikę. Warto zainteresować się i wybrać dla siebie odpowiednią formę aktywności fizycznej, która sprawi nam nie tylko przyjemność, ale jednocześnie przyniesie wiele korzyści. W odpowiedzi na takie potrzeby, przychodzi nam JogaSanOk, która oferuje zajęcia w wodzie AquaFitness, ćwiczenia Fitness na sali oraz Jogę. Przeczytaj opis poszczególnych zajęć i wybierz coś dla siebie!

Aqua Fitness

To trening, który jest prowadzony w formie aerobowej w wodzie płytkiej bądź głębokiej do muzyki. Dzięki użyciu hantli, betomiców, pasów wypornościowych i makaroników, ćwiczenia są bardzo zróżnicowane i pomagają wzmocnić wszystkie partie ciała.

Główne zalety:

spalanie kalorii – nawet 700 kcal w 45 min, bez narażania się na kontuzje,
● pozytywny wpływ na układ krążeniowy,
● pomoc w redukcji obrzęków i dolegliwości bólowych,
● poprawa siły mięśni, wydolności, wytrzymałości, koordynacji i kondycji,
● łagodzenie stresu i kojenie nerwów,
● wspomaganie procesu rehabilitacyjnego,
● poprawa elastyczności i postawy ciała,
● łagodzący wpływ na stawy.

Dla kogo?

Aqua Fitness może ćwiczyć każdy, niezależnie od wieku i wagi.

Trening w wodzie jest idealny dla:

– osób z nadwagą, które w bezpieczny i przyjemny sposób chcą zrzucić zbędne kilogramy, nie obciążając przy tym stawów,
– seniorów, którzy podczas ćwiczeń mogą sami kontrolować zakres swoich ruchów, nie narażając się przy tym na urazy i kontuzje. Dodatkowym atutem zajęć jest sama społeczność, gdzie zwłaszcza seniorzy bardzo szybko nawiązują kontakty, dzięki czemu same zajęcia stają się także bardzo miłym sposobem na spędzenie wieczoru w przyjaznym towarzystwie,
– kobiet w ciąży,
– osób mających pracę siedzącą,
– osób pragnących wrócić do formy po kontuzji lub po ciąży,
– każdego, kto w szybki i przyjemny sposób chce spalić zbędne kalorie i wysmuklić sylwetkę.

Zajęcia AquaFitness odbywają się na sanockim basenie aż sześć dni w tygodniu, od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00, w piątki o godz. 19:30 oraz w soboty o godz. 08:30 i trwają 45 min.

Nie musisz umieć pływać! Możesz zacząć nawet dzisiaj, wystarczy, że zapiszesz się poprzez stronę internetową: http://jogasanok.com/rezerwacje lub skontaktujesz się pod nr tel.: +48 691 291 403.

TYLKO DLA CZYTELNIKÓW ESANOK.PL: RABAT -50% NA PIERWSZE, DOWOLNE ZAJĘCIA! Wystarczy przy płatności powołać się na ten artykuł.

Fitness na sali

Ta forma aktywności w szczególny sposób przypadnie do gustu osobom, które chcą spalić zbędne kalorie, zmniejszyć cellulit,wysmuklić sylwetkę, spełnić marzenie o płaskim i wyrzeźbionym brzuchu.

W ofercie JogiSanOk znajdują się programy:

– BodyShape – to ćwiczenia ogólnorozwojowe o umiarkowanej intensywności. Wpływają na kształtowanie zgrabnej, jędrnej sylwetki oraz wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej,
– TBC – kształtujący całe ciało, jest idealny, jeśli chcesz poprawić swoją kondycję. To połączenie aerobiku, stepu i ćwiczeń z przyrządami,
– ABT – ćwiczenia skupiające się głównie na brzuchu i pośladkach,
– FIT BALL – to ćwiczenia polegające na balansowaniu na piłce o średnicy 55-75 centymetrów jednocześnie relaksując się i wzmacniając mięśnie posturalne.

Zajęcia prowadzone są w małych, kameralnych grupach, pod okiem bardzo doświadczonej trenerki, która dostosowuje ćwiczenia do poziomu uczestników.

Grafik zajęć: poniedziałki i środy, godz. 18:30, miejsce: CRiS (budynek basenu), 1 piętro.

Zapisy: http://jogasanok.com/fitness lub pod nr tel.: +48 691 291 403.

TYLKO DLA CZYTELNIKÓW ESANOK.PL: RABAT -50% NA PIERWSZE, DOWOLNE ZAJĘCIA! Wystarczy przy płatności powołać się na ten artykuł.

Joga

Ćwiczenia jogi oddziałują nie tylko na strukturę ciała, ale także na narządy wewnętrzne, gruczoły i nerwy, utrzymując w zdrowiu cały organizm.

Praktyka jogi dostosowana jest do możliwości ucznia i respektuje fizyczne uwarunkowania człowieka wynikające z jego natury oraz trybu życia. Dlatego, szanując własne dolegliwości, przebyte kontuzje, w czasie ćwiczeń odwołujemy się pomocy. Dzięki temu każda pozycja staje się osiągalna, możemy w pełni ją poczuć i z niej korzystać, tak by praktyka nie była bezcelowym wysiłkiem, ale owocną pracą.

Obecnie prowadzone są kursy na poziomie podstawowym oraz średnio zaawansowanym. Możliwe są także lekcje indywidualne.

Grafik lekcji: wtorki, godz. 17:00, kurs wstępny, godz. 18:10, grupa średnio-zaawansowana, czwartki, godz: 18:00, Joga ogólna. Miejsce: Sanok,ul. Mickiewicza 21.

Zapisy: http://jogasanok.com/fitness lub pod nr tel.: +48 691 291 403.

TYLKO DLA CZYTELNIKÓW ESANOK.PL: RABAT -50% NA PIERWSZE, DOWOLNE ZAJĘCIA! Wystarczy przy płatności powołać się na ten artykuł.

Bieżące informacje na Facebooku: https://www.facebook.com/Stepfitsanok11.

 

Tekst sponsorowany
materiały nadesłane

28-02-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)