REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Jak głosowali mieszkańcy? Sprawdź wyniki

SANOK / PODKARPACIE. Znamy wynik wyborów do Sejmu z komisji obwodowych Sanoka. Do urn wrzuconych zostało 18 249 głosów. Jak głosowali mieszkańcy miasta? Kto zwyciężył w mieście? Sprawdź szczegóły.

 

Lista nr 1 – KW Bezpartyjni Samorządowcy – 349 głosów
1. FRANKIEWICZ Paweł Szczepan 110
2. SKOLARCZYK-SMITH Izabela Aleksandra 28
3. ŻYDOWNIK Józef Zbigniew 4
4. BĄK Arkadiusz Ryszard 12
5. HAJDUK Monika Elżbieta 22
6. HOMA Marcin Krzysztof 13
7. NOWAK Mateusz Fabian 11
8. BOLANOWSKA Magdalena Grażyna 20
9. MENDOCHA Karol Łukasz 4
10. ŻYDOWNIK Monika Agnieszka 9
11. GRZYB Oskar Dariusz 9
12. ROGUS Daniel Mateusz 10
13. LEŚNIOWSKI Bogusław Józef 3
14. KIEŁB Jacek 3
15. JANKOWSKA Anna Agnieszka 25
16. MUSIAŁ Jarosław Paweł 9
17. KRUK Ewelina Maria 8
18. JAWORSKA-BERESTECKA Daria 5
19. BĘBEN Jacek Michał 11
20. MARCHEWKA Agnieszka Katarzyna 15
21. BAKUN Marta 18

Lista nr 2 – KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni – 3088 głosów
1. ROMOWICZ Bartosz 1677
2. SOBIERAJ Dariusz Wojciech 332
3. LUDWICZAK Magdalena Maria 95
4. PĄCZEK Jan Antoni 34
5. DUBIS Dariusz Stanisław 563
6. URBAN Jan Stanisław 15
7. NAZAREWICZ Marcin 28
8. BOREK Grażyna 97
9. WIĘCH-KETTELE Małgorzata Anna 22
10. TELEGA Honorata 12
11. KORONA Magdalena 61
12. ŁOMAŃSKA Irena 9
13. POŁUDNIAK Arkadiusz Artur7
14. SAWIŃSKI Krzysztof Jan 29
15. SKÓRA Łukasz Marek 3
16. SOKÓŁ Marek Zbigniew 14
17. DREWNIAK Renata Marta 22
18. DĄBROWSKI Ernest 11
19. BRAJEWSKI Grzegorz Marcin 14
20. RADECKA Alina Maria 22
21. GOCZ Bohdan Marek 7
22. ZADWORNY Zdzisław 14

Lista nr 3 – KW Nowa Lewica – 1137
1. RYDZIK Łukasz Michał 254
2. ZAJDEL Gabriel Jerzy 27
3. BARAŃSKA Wiktoria Aleksandra 327
4. SEDLACZEK Elżbieta Danuta 13
5. WOJNAROWSKI Piotr Marcin 167
6. JACHYM Jolanta 11
7. JUSIĘGA Grzegorz Maciej 5
8. MACKIEWICZ-ROSSMANITH Kamila 109
9. BOGUSZ Adam 11
10. NAWŁOKA Anna Elżbieta 8
11. WOŚ Wiesław Adam 53
12. KALINOWSKA Liliana Sabina 21
13. RADWAŃSKI Sławomir Rudolf 8
14. BARAN Ewa Aneta 12
15. RYSZ Tomasz Jan 49
16. KONDYJOWSKA Patrycja Elżbieta 25
17. PIELA Mirosław Józef 7
18. KORAL Tomasz 9
19. TABIN Zdzisław Jan 2
20. ZAJĄC Arkadiusz Robert 5
21. PAJDA Wiesław Wojciech 14

Lista nr 4 – KW Prawo i Sprawiedliwość – 7725
1. KUCHCIŃSKI Marek Tadeusz 883
2. SCHMIDT Anna Katarzyna 134
3. URUSKI Piotr Marcin 4532
4. BABINETZ Piotr Mieczysław 74
5. PAMUŁA Teresa 51
6. ŚNIEŻEK Adam Walenty 133
7. JAROSIŃSKA-JEDYNAK Małgorzata Bogumiła 233
8. CHRZAN Tadeusz 24
9. DRYNIAK Daniel Piotr 13
10. PAWLUŚ Adam 13
11. PILCH Piotr 40
12. BORCZ Jerzy 31
13. BRIL Joanna Katarzyna 14
14. CHĘĆ Stanisław Marian 1174
15. CHILIK Dorota 63
16. MAKARSKA Anetta Zdzisława 11
17. MICIAK Ewa Beata 44
18. MORAWSKI Wiesław Stanisław 30
19. MAZAN Barbara Helena 44
20. RYCERSKI Piotr 100
21. KUROWSKA Maria Stanisława 55
22. KRAWIEC Daniel Stanisław 29

Lista nr 5 – KW Konfederacja Wolność I Niepodległość – 1325 głosów
1. ZAPAŁOWSKI Andrzej Tomasz 476
2. BERKOWICZ Adam Roman 202
3. SOWIŃSKI Wiesław Mieczysław 331
4. LALIK Agata Monika 61
5. STADNICKI Robert Stanisław 16
6. DEMBICZAK Agnieszka Magdalena 27
7. WOŁOSZYN Tomasz 40
8. MAZUR Krzysztof Piotr 23
9. KIEROŃSKA Anna Maria 13
10. KUŹMA Paweł Marian 25
11. GRZEGORZAK Dominik Tomasz 3
12. PERŻYŁO Anna Maria 7
13. STYGAR Krzysztof Roman 8
14. ŻYGADŁO Piotr 18
15. URBANEK-SZAJNA Monika Anna 14
16. NAHACZ Kamila Natalia 11
17. OPACKI Maciej Dariusz 1
18. RUSZAJ Mateusz Dominik 11
19. ZAJĄC Lucjan Maciej 9
20. SZOSTEK Grażyna 9
21. POŁYNKIEWICZ Magdalena Monika 20

Lista nr 6 – KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni – 4566 głosów
1. FRYDRYCH Joanna Zofia 1594
2. RZĄSA Marek Zdzisław 387
3. PIOTROWSKI Marcin Andrzej 78
4. DZIURAWIEC Marzena Ewa 2033
5. KŁAK Krzysztof Józef 25
6. ŁĄKA Szczepan Paweł 9
7. HOLCMAN-FIDOR Iwona Janina 94
8. ZYCH Jan Władysław 26
9. LEJA Łucja 31
10. KULIGA Bogdan Robert 15
11. PODYMA Józef Walenty 16
12. JANUSZCZYK Maria Eliza 29
13. DUDEK Artur Stanisław 16
14. KOSTKA Grażyna Dorota 17
15. FERUŚ Ewelina Maria 8
16. JANOCHA Klaudia Katarzyna 22
17. BIAŁY Tomasz 22
18. KENDRYNA Adam Franciszek 3
19. KOWALSKI Zdzisław Ryszard 106
20. CHLUDZIŃSKI Marek Ryszard 3
21. MOŻDŻEŃ Bogna Tatiana 4
22. PIKUL Antoni Stanisław 28

Lista nr 9 – KWW RDIP – 59 głosów
1. BURZAŃSKA Dorota 29
2. BUREK Krzysztof 5
3. KRAJEWSKA-CHOMA Bogusława Jadwiga 2
4. WILCZAK Bartosz Tadeusz 2
5. BŁOŃSKA Wioletta Elżbieta 6
6. WIELGOS Ryszard 1
7. ANDRES Anna Katarzyna 2
8. SZYMSKI Jacek 2
9. RYZNER Iwona Elżbieta 5
10. PALUCH Stanisław 3
11. STEFANIK Zygmunt Grzegorz 2

Łącznie oddanych zostało 18 249 głosów


Wyniki głosowania w Sanoku (TOP 10)

1. Piotr Uruski (PiS) 4 532
2. Marzena Dziurawiec (KO) – 2 033
3. Bartosz Romowicz (TD) 1 677
4. Joanna Frydrych (KO) – 1 594
5. Stanisław Chęć (PiS) – 1 217
6. Marek Kuchciński (PiS) – 883
7. Dariusz Dubis (TD) – 563
8. Andrzej Zapałowski (Konfederacja) – 476
9. Marek Rząsa (KO) – 387
10. Dariusz Sobieraj (TD) – 332

MIASTO SANOK:

  • Frekwencja 68,57%
  • Liczba kart ważnych 18 437
  • Liczba uprawnionych do głosowania 26 887
16-10-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)