REKLAMA
REKLAMA

SANOK. Kobieta straszy dzieci! Wulgarne okrzyki i nóż?

SANOK / PODKARPACIE. Do naszej redakcji trafiły sygnały mieszkańców dzielnicy Wójtostwo dotyczące niepokojących incydentów, do których miało dojść w ostatnich dniach między innymi przy jednym z placów zabaw. Kobieta w wieku około 60 lat miała wykrzykiwać do bawiących się maluchów obraźliwe słowa, miało dojść również do niebezpiecznej sytuacji, kiedy według relacji świadków, kobieta miała wyciągnąć z torebki nóż. Jak się dowiadujemy, nikt nie zgłosił tego zdarzenia na policję!

Do incydentów miało dochodzić w ostatnim czasie, a jeden z nich odnotowano wczoraj.

Chodzi o plac zabaw „motylek” niedaleko Szkoły Podstawowej nr 4 w Sanoku (okolice ul. Sadowej i Jana Pawła II).

Nie tylko tam, ale i w innych lokalizacjach w dzielnicy Wójtostwo pojawia się kobieta w wieku około 60 lat, która wykrzykuje nierzadko obraźliwe, wulgarne słowa.

Do niezwykle niebezpiecznej sytuacji miało dojść w niedzielę w okolicy opisywanego placu zabaw. Według relacji świadków kobieta miała wyciągnąć z torebki nóż. Tego typu sytuacja jest już bardzo poważna, dlatego dziwić może fakt, że nikt nie powiadomił o tym incydencie służb.

Nie odnotowaliśmy żadnego zgłoszenia w tej sprawie – mówi nam asp. sztab. Anna Oleniacz, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku.

Policja monitoruje jednak sytuację i potwierdza, że do komendy trafiły opisywane relacje mieszkańców.

Apelujemy o to, aby bezwzględnie zgłaszać policji tego typu zdarzenia. Są one potencjalnie niezwykle niebezpieczne, dlatego konieczna jest interwencja funkcjonariuszy – zaznacza asp. sztab. Anna Oleniacz z sanockiej komendy.

Być może osoba, o której mowa potrzebuje pomocy specjalistów. Szczególnie, że rodzice dzieci bawiących się na placu zabaw „motylek” przekazywali nam też informacje dotyczące innego rodzaju niepokojących incydentów z udziałem kobiety.

Każdy, kto będzie świadkiem ewentualnej podobnej sytuacji w przyszłości, proszony jest o kontakt z policją, bezpośrednio poprzez numer alarmowy 997 lub zgłaszając zagrożenie dzielnicowemu, którym dla tego rejonu jest st. sierż. Roland Gurgul. Do dzielnicowego można dzwonić pod numer 47 82 96 342 lub 571 203 285.

Rewir dzielnicowego, ulice: Bliska, Cegielniana, Czysta, Dąbrowiecka (numery 19-49), Głogowa, Jana Heweliusza, Jana Pawła II (numery nieparzyste), Kamienna, Kiczury, Księdza Zygmunta Gorazdowskiego, Leszczynowa numery 1-3, Romana Dmowskiego, Rondo Zdzisława Beksińskiego (prawa strona od wjazdu na rondo z ul. Dmowskiego do wyjazdu na ul. Rymanowską) Rymanowska nr 52, Sadowa, Sąsiedzka, Zgodna.

Do sprawy wrócimy.

grafika poglądowa

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK. Niedźwiedź na ulicach miasta. WĘDKARZE: On tu wróci! (NOWE VIDEO)

grafika poglądowa, foto z filmu autorstwa Bartosza Litwina


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

11-07-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

dziki kraj2023-07-10 20:55:39
0 0
Dlaczego nie ma monitoringu w tak newralgicznych miejscach jak place zabaw dla dzieci ?
Odpowiedz
okruszek2023-07-10 23:11:01
0 0
Wydaje mi się że osoby odpowiedzialne za monitoring nie chcą wiedzieć co robią ich dzieci...
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)