REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Nowa sala gimnastyczna, przebudowa w szkole i żłobku (VIDEO, FOTO)

SANOK: Nowa sala gimnastyczna, przebudowa w szkole i żłobku (VIDEO, FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Uroczyste rozpoczęcie trzech inwestycji: budowy nowej sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 2, przebudowy i rozbudowy Szkoły Podstawowej nr 8 im. Królowej Zofii w Sanoku oraz przebudowy i rozbudowy żłobka były tematem dzisiejszej konferencji zorganizowanej przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Świętej Kingi w Sanoku.

13-09-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Ciemność widzę2023-09-13 14:49:06
0 0
Tak, niech dzieci bezmyślnie kopią balona, zamiast się uczyć przedmiotów zwłaszcza ścisłych. Laboratoria budować, sale eksperymentów, upraszczać i konkretyzować wiedzę przekazywaną dzieciom - to jest ważniejsze a nie bezmyślne klepanie paletką w piłkę.
Odpowiedz
Tak kre**nie2023-09-13 21:32:18
0 1
Niech nic nie robią tylko siedzą na dupie, nie rozwijają się fizycznie, wpieprzaja fastfoody i rozwijają otyłość. A później będziesz finansował leczenie otyłości, dietetyków, leczenie chorób serca i psychologów. Zdrowie fizyczne dla dziecka jest równie ważne co wiedza. A tak się składa że sport i ruch to podstawa zdrowia. Odloz telefon, wyłącz internet (bo nic mądrego nie masz do przekazania) i sam rusz tyłek pobiegać. Trochę ci ciśnienie zejdzie. Tak jakbyś kurna nie zauważył że mamy xxi wiek i gówniarze siedzą na telefonie i potrzeba rozwijać infrastrukturę sportową żeby jak najwięcej z nich miało chęci jeszcze się poruszać. I nie, nie siedzą na nauce tylko na tiktoku.
czy to sukces?2023-09-14 10:37:39
0 0
Cieszyć się należy, że sla gimnastyczna będzie większa. Może dzieci będą bardziej sprawne i zaczną się ruszać więcej. Ale jest i inna sprawa. W Sanoku jest za dużo szkół podstawowych i z tym tematem nie radzi sobie Wydział Oświaty i przewodniczący Komisji Rady Miasta Sanoka. Mało tego, płacimy ze swoich pieniędzy za dzieci z gminy Sanok. Czy za to poleciał były burmistrz?
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)