REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Porozumienie pomiędzy służbami medycznymi, a policją

SANOK / PODKARPACIE. Komendant Powiatowy Policji w Sanoku podpisał porozumienie z Dyrektorem Szpitala Specjalistycznego w Sanoku. Porozumienie ma na celu zapewnienie sprawnej i skutecznej współpracy obydwu służb.

Komendant Powiatowy Policji w Sanoku, nadkom. Tomasz Balawajder w ubiegłym tygodniu spotkał się z Dyrektorem Szpitala Specjalistycznego w Sanoku Grzegorzem Pankiem oraz Naczelną Pielęgniarką sanockiego szpitala Katarzyną Kruczek.

Okazją do tego, było podpisaniem porozumienia o współpracy sanockiej Policji i służby medycznej. Celem porozumienia będzie zapewnienie sprawnej i skutecznej współpracy pomiędzy nimi.

Na jego mocy ustalono szereg zasad współdziałania. Jednym z nich jest doszkolenie funkcjonariuszy Policji z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej przez załogę szpitala w Sanoku, a personel placówek medycznych z zakresu stosowania technik samoobrony. Pierwsze zajęcia w oparciu o podpisane porozumienia odbędą się w najbliższym czasie.

Porozumienie stanowi pierwszy krok do organizowania i zacieśniania współdziałania policji i służb medycznych, których najważniejszym zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa dla życia i zdrowia obywateli oraz porządku publicznego.

Na zdjęciu od lewej: komendant policji nadkomisarz Tomasz Balawajder, Naczelna pielęgniarek Katarzyna Kruczek oraz dyrektor Szpitala Specjalistycznego w Sanoku Grzegorz Panek.

KPP Sanok

13-03-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Misz masz2023-03-13 20:01:41
0 0
Skandal! Zajmować głowę lekarzom biciem się i uczyć leczenia policjantów. I do tego to wielkie halo w mediach?! To jakaś psychuszka! Zaraz strażacy będą strzelać a WOT gasić pożary. Bordello bum bum.
Odpowiedz
Moim zdaniem2023-03-14 18:21:29
0 0
Chodzi o to, że już wtedy kiedy będziemy mieli już całkowicie państwo policyjne to będzie podstawa zaciągnięcia siłą człowieka na "szczypawkę" i policja będzie mogła pacjenta przytrzymać, żeby szpital zrobił swoje. Mój Boże i to sanocki szpital (!!!) ....... Ale to już pozostawiam bez komentarza.
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)