REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Sale gimnastyczne w ZS3 po remoncie! (ZDJĘCIA)

SANOK. Zakończyły się prace remontowe w dwóch salach gimnastycznych w Zespół Szkół nr 3 w Sanoku.

W ramach inwestycji wykonaliśmy podłogę sportową w dużej i małej sali, wyremontowaliśmy balustrady, wymieniliśmy siedziska na trybunach, pomalowaliśmy ściany – wylicza Starosta Sanocki Stanisław Chęć

Ale to jeszcze nie wszystkie prace, których efekty możemy od niedawna obserwować na terenie ZS nr 3

Z zewnątrz szkoła także zyskała nowe otoczenie, ponieważ zostały wyasfaltowane drogi dojazdowe do głównego budynku i jego zaplecza oraz do sąsiadujących warsztatów, w których realizowane są zajęcia dla naszych uczniów – mówi Krzysztof Futyma, dyrektor ZS nr 3 w Sanoku. – Dodatkowym atutem są nowe chodniki oraz parkingi.

Jak podkreśla dyrektor Futyma, długo oczekiwane remonty zostały przeprowadzone także w halach sportowych.
Podniesiony standard sal gimnastycznych za sprawą wymiany podłóg na dużej i małej hali nadaje im nowoczesny wygląd. Sale są wyposażone w niezbędną infrastrukturę sportową, nowoczesną rekuperację, odnowione trybuny i szatnie. Mamy nadzieję, że użytkownicy zadbają o to, aby zmodernizowane obiekty szkolne służyły nie tylko obecnym uczniom, ale i następnym pokoleniom.

Dzięki otrzymanemu przez Powiat Sanocki dofinansowaniu z Rządowego Funduszu Inwestycji Strategicznych Polski Ład odnowione zostaną także sale gimnastyczne w Zespole Szkół nr 2 im. Grzegorza z Sanoka i Zespole Szkół nr 5 im. Ignacego Łukasiewicza w Sanoku.

źródło: Powiat Sanocki

23-10-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)