REKLAMA
REKLAMA

Seniorzy szaleją na parkiecie. Miejska potańcówka w Sanoku (ZDJĘCIA)

SANOK. W niedzielę, 19 listopada w Klubie Górnika odbyła się Potańcówka dla seniorów. Do wspólnej zabawy zaprosili: Burmistrz Miasta Sanoka, Sanocka Rada Seniorów oraz Stowarzyszenie Łączy nas Sanok. Na taką inicjatywę licznie odpowiedzieli seniorzy.

Imprezę rozpoczął gospodarz miasta. Burmistrz Tomasz Matuszewski powitał seniorów, życząc wszystkim udanej zabawy. Chwilę później parkietem zawładnęła Formacja Tańca Towarzyskiego „Flamenco”, która zaprezentowała kilka aranżacji tanecznych. Potańcówkę z seniorami rozpoczęto jak na prawdziwy bal przystało – tradycyjnym Polonezem, do którego uczestników zaprosiła Wiesława Skorek

Uczestnicy mieli okazję do spędzenia miłego wieczoru przy zabawie prowadzonej przez DJ-a. Potańcówki organizowane są w wielu miastach i cieszą się dużym zainteresowaniem. Potwierdziło się to także podczas sobotniego wydarzenia zorganizowanego w Sanoku. 

Organizatorzy zapowiedzieli już kolejne tego typu imprezy. 

Video dostępne na stronie facebook eSanok.pl:


 

 

 

20-11-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Biesiadnik2023-11-21 00:26:08
0 0
Zauważam pewną analogię do cyklu pewnych imprez. O ile dobrze pamiętam Biesiada z TVP? Ścisk w klatce przed wyborami już nie daje spać? Mimowolne drżenie wnętrza organizmu daje się we znaki? Nie da rady już myśleć o niczym innym? Czy to może jeszcze nie ten czas? Pewne jest jedno - napięcie i niepewność będzie rosnąć, a zważywszy na pewne ogólnopolskie niepowodzenia, wzrost będzie trochę szybszy niż liniowy. Patrząc na to z dystansu - wynik jest pewny, lecz ciężkie, nieprzespane noce z myślami, które nie chcą odejść są nieuniknione. Spokojnie, wszystko pod kontrolą ;).
Odpowiedz
Przy koryyyytku2023-11-21 11:02:51
0 0
melodię starą ktoś gra...
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)