REKLAMA
REKLAMA

Rzeszów24.pl Spotkanie opłatkowe PiS. „Podnosimy poziom życia Polaków” (ZDJĘCIA)

Rzeszów24.pl / PODKARPACIE. – Wprowadzamy programy podnoszące poziom życia Polaków na niespotykaną dotąd skalę, a wszystko to w popandemicznej i wojennej rzeczywistości! – podkreślał Marek Kuchciński, podczas spotkania opłatkowo-noworocznego PiS w Rzeszowie. Szefowie okręgów przypomnieli programy i inwestycje, w ramach których województwo podkarpackie otrzymało 40 mld zł.

– Nie ma złotówki, która nie zostałaby wydana przez samorządy i instytucje państwowe na inwestycje. To działania na rzecz dostępności, nowe drogi, mosty, chodniki, cyfryzacja, szkoły, żłobki, wsparcie rodzin, dodatki dla dzieci, 13. oraz 14. emerytura, miejsca pracy, zrównoważony rozwój, obniżki podatków, nauka, ale i troska o bezpieczeństwo, zapewniane poprzez większą liczbę wojsk, szkoleń czy nowoczesny sprzęt – dodawał szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

24-01-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

60 razy na godzinę ;)2023-01-24 15:40:55
0 0
Pat i Patachon , śmieszni panowie , śmieszni panowie dwaj ,Pat ciągle podkreśla że po studiach wrócił do Sanoka , ok kiedyś za tą heroiczną ;) decyzję Sanoczanie może jakiś skwerek czy rondo nazwą purpuratem ;). obecnie Pat uśmiecha się do każdego bo śmiech jest dobry na wszystko ,łagodzi obyczaje ,ludzie stają się lepsi etc , więc moja rada panie Pat ; dwie godziny dziennie uśmiechaj się pan do lustra ;). Żali się Pat że uzurpator z Berezki nie podał mu ręki? że wzgardził takim zaszczytem i na dodatek wspomniał coś o szacunku , uuuuuu a to nie grzeczny człowiek !, pierścień biskupi zawsze się całuje :) Pupil (pupilka )Pata podobno ma straszne parcie na szkło , no patrz co się porobiło pan taki skromny i nieśmiały ,a zwierzaczek jakby odbicie pewnego radnego powiatowego ;),ale dajmy już spokój Patowi i zobaczmy co u Patachona ;) , bez zmian chociaż ostatnio "podłączył się do strażaków :) szkoda że nie ma już Spotkań z Balladą bo z tym szyszakiem na głowie i szwejkowimi spodniami zrobiły furorę :):):) , mój mały syn jak go zobaczył to powiedział ; ten pan ma coś z rycerza . z rycerza ??? niby co? smarkacz na to.....zakuty łeb . Dzisiaj dzieci to mają fantazje ;)
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)