REKLAMA
REKLAMA

Weekend sanockich Samurajów pod znakiem MMA i boksu (FOTO)

SPORT / SANOK. Miniony weekend upłynął w TEXOM Samuraj Sanok pod znakiem boksu i MMA. W piątek 19 maja na Gali King Boxing Promotion w Szczecinie zawodnik sekcji MMA Yarosłav Chokobok, który jako Underdog zmierzył się w walce zawodowej z faworyzowanym Dawidem Romańskim z klubu WCA FT Warszawa (Wcześniej ANKOS Poznań).

Gala transmitowana była w kanale otwartym TV Polsat, a walka z udziałem zawodnika TEXOM Samuraj Sanok była WALKĄ WIECZORU! Niestety doświadczenie zawodnika WCA Warszawa przeważyło zdominował pierwszą rundę w parterze, a w drugiej rundzie sędzia przerwał walkę po ciosach z góry i tym razem nasz zawodnik wraca do Sanoka na tarczy, z dużym bagażem doświadczeń. Był to kolejny występ zawodnika TEXOM Samuraj Sanok w otwartej TV.

Niepowodzenie w walce MMA powetowali sobie natomiast pięściarze TEXOM Samuraj Sanok, którzy w sobotę 20 maja wystartowali w międzynarodowym Pucharze Karpat w Rzeszowie. Jednocześnie zakończyli swój udział swoistym hat trickiem. Drużyna w składzie Grzegorz Mindur 71 kg senior, Szymon Błaszczak 60 kg junior i Dawid Szychowski 40 kg adep pod okiem trenera Artura Szychowskiego odnieśli komplet zwycięstw!

Dawid Szychowski pokonuje zawodnika z Nowohuckiego Klubu Bokserskiego Alana Kierpacza już po pierwszej rundzie przez rsc.

Szymon Błaszczak rehabilituje się za ubiegły tydzień, deklasując zawodnika z klubu Olimp Chełm Marka Tołyża, już w niższej kategorii.

Grzegorz Mindur toczy pojedynek pod własne dyktando z zawodnikiem z AW&F Dominikiem Popielem i wygrywa swój drugi pojedynek z rzędu.

materiały nadesłane

24-05-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)