REKLAMA
REKLAMA

Wielki powrót wojownika Samuraja! Walka Kamila Rościńskiego w Polsacie!

Wielkie rzeczy w TEXOM Samuraj Sanok! Sukcesy bokserskie sukcesy MMA a teraz wielki powrót sanockiego wojownika w kickboxingu formuła K-1! Kamil Rościński wraca do gry po dwóch latach przerwy i to w takich okolicznościach!

W ostatni czasie TEXOM Samuraj Sanok przyzwyczaił nas do niespodzianek – pierwszą jest pozyskanie sponsora tytularnego o czym wkrótce napiszemy szerzej natomiast od dłuższego czasu plotka niosła o spektakularnym powrocie na ring 6 krotny Mistrz Polski w Kickboxingu dwukrotny wicemistrz Europy, brązowy medalista Mistrzostw Świata i zdobywca Pucharu Europy Kamil Rościński już w ten piątek 3.03.2023 r. Zmierzy się na gali Revolta 3 w Tczewie (Pomorskie) z zawodnikiem Klubu Bloodsport Team Bielsk Podlaski Dawidem Kulikiem.

Walka odbędzie się na dystansie 3 rundy po 3 minuty w formule K—1 lecz walka odbędzie się w klatce (octagonie) w rękawicach do MMA! Gala Revolta 3 zapowiada się z rozmachem transmisję live w tv przeprowadzi Polsat Sport FIGHT i Super Polsat rozpoczęcie o godzinę 19 walka zawodnika TEXOM Samuraj Sanok jest 4 w karcie walk.

Sponsorem wyjazdu jest TEXOM oraz CIARKO!

Wszystkich kibiców zapraszamy do oglądania, a dla sanoczan przygotowaliśmy strefę kibica w klubie CACAO na ul. Traugutta gdzie możecie pooglądać walkę live na telebimie! Firma Totalbet przyjmuje zakłady na walkę Kamila i jest to pierwsza taka sytuacja w historii sanockich sportów walki!

Kibicujemy Kamilowi!

materiały nadesłane

02-03-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)