REKLAMA
REKLAMA

Wypadek w Humniskach. Nowe fakty (WIĘCEJ ZDJĘĆ)

HUMNISKA / PODKARPACIE. Dyżurny brzozowskiej komendy został poinformowany o wypadku w Humniskach, gdzie doszło do dachowania audi. Kierowca uciekł z miejsca wypadku, zostawiając w aucie dwoje pasażerów. Policjanci szybko ustalili, kto kierował audi. 48-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna był nietrzeźwy.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 14 w Humniskach, na tzw. „nowej drodze”. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca audi jechał z nadmierną prędkością, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w betonowy przepust, a następnie w słup i dachował. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. Kobieta i mężczyzna, którzy byli pasażerami auta, potwierdzili fakt ucieczki kierowcy. W wypadku ranna została 44-letnia pasażerka audi.

Funkcjonariusze z wydziału patrolowo-interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie szybko ustalili, kto kierował samochodem i zatrzymali go. Okazało się, że 48-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego był nietrzeźwy. Badanie wykazało w jego organizmie ponad 0,5 promila alkoholu. 48-latek trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj o jego dalszym losie zadecyduje prokurator.

Pasażerowie audi byli trzeźwi. 48-latek przyznał się, że kierował audi i spowodował wypadek. Policjanci ustalili, że mężczyzna ma dodatkowo czynny zakaz prowadzenia pojazdów.

KPP Brzozów ZOBACZ ROWNIEŻ

Wypadek w Humniskach. Zmiażdżony przód audi (ZDJĘCIA)

09-03-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)