REKLAMA
REKLAMA

Zawody o Puchar Pływaka coraz bardziej popularne! (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. 17 czerwca 2023r. na sanockim CRiS, odbyły się „III Zawody Pływackie o Puchar Pływaka”. I tym razem frekwencja dopisała, mimo iż wielu zawodników nie mogło przybyć z powodów m.in. imprez organizowanych z okazji zakończenia roku szkolnego, to i tak wystartowało w nich aż 120 zawodników.

Bardzo chcieliśmy podziękować przede wszystkim zawodnikom, którzy wystartowali w tym dniu.

Dziękujemy również za pomoc w organizacji zarówno naszym Przyjaciołom, Managerowi, Rodzinie i Instruktorom, Panu Burmistrzowi Miasta Sanoka – Tomaszowi Matuszewskiemu, Panu Staroście – Stanisławowi Chęciowi i Panu Dyrektorowi Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – Bogusławowi Rajtarowi.

To już trzecia impreza tego typu organizowana przez naszą szkołę i klub pływacki. Pierwsze zawody odbyły się 01.06.2019r.

Nadmienimy, że nasza szkoła funkcjonuje w Sanoku od listopada 2018r. to połowa tego czasu niezbyt łaskawa dla naszego podmiotu szkolącego. Problemy techniczne jak i pandemia uniemożliwiły pełnej realizacji wszystkich semestrów.

Mimo tych przygód, jesteśmy bardzo dumni z rozwoju i determinacji zawodników, gdyż bardzo dużo z nich jest z nami od samego początku.

Do zobaczenia zatem na kolejnych zawodach, które planujemy zrobić na przełomie września/października.

materiały nadesłane

20-06-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)