REKLAMA
REKLAMA

Zbigniew Ziobro i Marek Kuchciński „jedynkami” Prawa i Sprawiedliwości na Podkarpaciu! (VIDEO)

Zbigniew Ziobro i Marek Kuchciński „jedynkami” Prawa i Sprawiedliwości na Podkarpaciu! (VIDEO)

PODKARPACIE. KW Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowała liderów list wyborczych w poszczególnych okręgach. Dość duże zaskoczenie na Podkarpaciu.

– Wydaje nam się, że jest to wybór najlepszy z możliwych. Reprezentujemy cały przekrój społeczeństwa oraz wspólną ideę – budowy w Polsce ustroju efektywnego, zapewniającego rozwój i szybkie dogonienie bogatszych państw Europy oraz ustroju sprawiedliwego – powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Zgodnie z oczekiwaniami pierwsze miejsce na liście w okręgu przemysko-krośnieńskim przypadło Markowi Kuchcińskiemu. Zaskoczenie na liście rzeszowsko-tarnobrzeskiej. Listę otwiera Zbigniew Ziobro minister sprawiedliwości.

Zbigniew Ziobro

Współzałożyciel i prezes Suwerennej Polski (od 2012 do 2023 pod nazwą Solidarna Polska). Poseł na Sejm IV, V, VI, VIII i IX kadencji (2001–2009, od 2015), deputowany do Parlamentu Europejskiego VII kadencji (2009–2014). W latach 2005–2007 minister sprawiedliwości i prokurator generalny w rządach Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego, od 2015 minister sprawiedliwości w rządach Beaty Szydło oraz Mateusza Morawieckiego, od 2016 ponownie prokurator generalny.

Marek Kuchciński

Od 2001 poseł na Sejm IV, V, VI, VII, VIII i IX kadencji, w latach 2006–2007 przewodniczący klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości, w latach 2008–2010 wiceprezes PiS, w latach 2010–2015 wicemarszałek Sejmu VI i VII kadencji. Marszałek Sejmu VIII kadencji w latach 2015–2019. Od 2022 minister-członek Rady Ministrów w drugim rządzie Mateusza Morawieckiego oraz szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

– Na sobotę planujemy zorganizowanie konferencji w Przemyślu i Rzeszowie, podczas których zaprezentujemy pełne listy Prawa i Sprawiedliwości z województwa Podkarpackiego – mówi Andrzej Paniw, Regionalny Pełnomocnik Sekretarza Generalnego.

fot. arch. redakcji (2)

31-08-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Jedyna nadzieja w Konfederacji2023-08-31 17:34:40
2 1
Ja nie wiem jaką trzeba być amebą umysłową żeby zagłosować na PiS albo KO po tym wszystkim co zrobili przez ostatnie kilka lat. A co zrobili? ZRUJNOWALI NASZ KRAJ gospodarczo, społecznie, psychicznie. Zukrainizowali Polskę, wybi li ćwierć miliona ludzi poprzez zamknięcie służby zdrowia podczas kowidozy, w podskokach wykonują wszystkie rozkazy z WHO i UE, klęczą nie tylko przed Brukselą ale nawet przed Ukrainą, podatkami zarznęli ĆWIERĆ MILIONA firm rodzinnych zgodzili się na likwidację motoryzacji (już za 12 lat) . Przypominam na koniec PiS KO JEDNO ZŁO!!! Oni niczym od siebie się nie różnią.
Odpowiedz
Owszem2023-09-01 01:09:09
2 0
PiS = wywłaszczenia bez odszkodowania, przymus $zczepień, cyfrowy pieniądz z datą ważności 1i1/2 mca na wydanie lub zaprzepaszczenie, ukrainiec plus w każdym domu, fałszywa historia Polski, przymuszanie dzieci do udziału w uczeniu sztucznej inteligencji ( lekcje zdalne), leczenie korespondencyjne, brak wjazdu autem do miast, przymusowa nieopłacalna fotowoltaika, czipowanie zwierząt, jajek kurzych, sprzedaż lasów państwowych, oddawanie broni za darmo Ukraińcom, brak udziałów w odbudowie Ukrainy, projekt UKROPOLIN , Uruski i fatalne obwodnice, szamba wylewające w basenie, reglamentowana energia elektryczna, ustawa 447, niszczenie policji, robienie niezdolnych do służby wojskowej na zdolnych z D na A, zielony nieład, Jarosław ( nie mylić z miastem ), Matuszewski et consortes, zadłużanie Polski , polskojęzyczni premierzy Ukrainy Mateusz Morawiecki, Jarosław nie miasto, prezydent rezydent, ... czarna rozpacz którą wspominać będą nieliczne wnuki które przeżyją kolejne plandemie gorączki krwotocznej, wiru$a Marburg
Mój okręg to Krosno2023-08-31 19:42:32
3 0
Miałem głosować na PiS, z różnych względów, jako "mniejsze zło". Po przedstawieniu kandydata powiedziałem DOŚĆ. Jeśli w ogóle pójdę do wyborów, z pewnością nie będę głosował na tego kandydata. W związku z tym nie będę głosował na tę listę, ponieważ niezależnie od kandydatury na którą zagłosuję, z pewnością wejdzie jedynka czyli ten kandydat. Wystawiając tego kandydata rządzący partią PiS powinni brać pod uwagę wszystkie plusy i minusy kandydata. Uważam że w tej sytuacji (nie rozsądzając faktów lub plotek z życia prywatnego), będę głosował na Konfederację. Na tzw. złość babci", na mniejsze zło, przeciwko PiS i PO. Tak się kończy wstawianie na listy, w tym na jedynkę, kandydatów moim zdaniem kontrowersyjnych. Ale to oczywiście moje subiektywne zdanie, do którego mam prawo.
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)