REKLAMA
REKLAMA

BARTOSZ ROMOWICZ: PiS zepsuło rolnictwo! Rząd próbuje to posprzątać! (VIDEO)

BARTOSZ ROMOWICZ: PiS zepsuło rolnictwo! Rząd próbuje to posprzątać! (VIDEO)

Poseł na Sejm RP nie ma wątpliwości, że protesty rolników są wynikiem złych rządów Prawa i Sprawiedliwości w ostatnich 8 latach. – Obecny rząd próbuje to posprzątać – podkreśla poseł. Posłuchaj komentarza. 

26-03-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Romowicz ? bardziej Ramowicz2024-03-26 14:01:07
1 0
Bartosz Romowicz złapał stołek i nic innego jak( nowo mowa !) powiela gdakanie i bulgot rządowego gangu. To nie daleko Ustrzyki od Krecowa.
Odpowiedz
Trzecia droga szczeku szczek że nie oni robią ściek2024-03-29 13:22:13
0 0
Umoczonym trzeba szmaty pis po to kandydaty.
Z obserwacji2024-03-26 14:20:28
2 0
Tak jak posprzątał media (TVP teraz mówi to samo co TVN) - jest super??? Tak jak posprzątał w prokuraturach, sądach, więzieniach (uwalniając skazanych) i sprząta w innych instytucjach państwowych obsadzając stołki swoimi - żenujące. Z rolnikami też rozmawia tylko tymi, z którymi da się ułożyć. Dziś zaczynam się zastanawiać czy jeszcze żyję w Państwie gdzie obowiązuje prawo; czy napadanie małych dzieci polityków przez ABW, włamania do domów pod nieobecność właściciela to będą już polskie standardy???? Gdzie jest Rzecznik Praw Dziecka, Rzecznik Praw Człowieka. Gdzie jest pan Bodnar, który tak bronił przestępcy, który był źle traktowany przy zatrzymaniu?
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)