REKLAMA
REKLAMA

Dzień Babci i Dziadka w Zespole Szkół w Pobiednie

POBIEDNO / PODKARPACIE. 19 stycznia br. dzieci z wszystkich grup przedszkolnych oraz klas 1-3 z Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Pobiednie wystąpiły dla swoich ukochanych Babć i Dziadziusiów. Uroczystość swoją obecnością zaszczycił p. Marek Bańkowski – Wójt Gminy Bukowsko, który wraz z p. Katarzyną Wojtuszewską-Cap – Dyrektor Zespołu Szkół w Pobiednie złożyli życzenia zebranym gościom.

Jako pierwsze wystąpiły przedszkolaki, które zaprezentowały jasełka, zatańczyły taniec i zagrały na instrumentach muzycznych. Po nich pokaz swoich umiejętności zaprezentowali uczniowie klas edukacji wczesnoszkolnej z bardzo bogatym repertuarem. Wszyscy bardzo się starali, aby wypaść jak najlepiej w swoich rolach i pokazać się przed bliskimi z jak najlepszej strony. Dzieci włożyły w występy całe swoje serce. Dla wielu był to pierwszy występ przed tak dużą publicznością. Zebranym na pewno dostarczyły wielu wzruszeń i wywołały niejeden uśmiech. Na zakończenie oprócz życzeń wnuki wręczyły Babciom i Dziadkom przygotowane wcześniej upominki i laurki.

Na uroczystości gościliśmy także podopiecznych Klubu Senior+ z Tokarni na czele z p. Ewą Sieradzką – Dyrektor Centrum Usług Społecznych w Bukowsku oraz z Ośrodka Caritas w Zboiskach na czele z ks. dyrektorem Tomaszem Stecem. Zaproszonym seniorom również wręczono laurki z okazji ich święta.

materiały nadesłane

22-01-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)