Przegrana w Wiśniowej. Bramka Macieja Maślanego ozdobą meczu (VIDEO)

PIŁA NOŻNA. W sobotę, 24 sierpnia 2024 roku, na stadionie w Wiśniowej rozegrano mecz IV kolejki IV ligi podkarpackiej. Piłkarze Ekoballu Stali Sanok zmierzyli się z miejscowym Wisłokiem, a spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 na korzyść gospodarzy.

Od 44. minuty piłkarze Ekoball-u Stali Sanok grali osłabieni brakiem Miłosza Gierczaka, który otrzymał czerwoną kartkę. Mimo osłabienia to sanoczanie wyszli jako pierwsi na prowadzenie. W 58 minucie Maciej Maślany wykorzystując podanie Kacpra Sumarą, huknął na bramkę pozostawiając bez szans bramkarza z Wiśniowej. O losach meczu zdecydowała końcówka spotkania. W 81 minutcie z rzutu karnego wynik wyrównał Jakub Krok, a w doliczonym już czasie gry kolejne trafienie dołożył Maximilian Cetnarski.

Wisłok Wiśniowa – Ekoball Stal Sanok 1:2 (0:0)
Jaku Krok 81′ (k), Maximilian Cetnarski 90’+3 – Maciej Maślany 58′

Ekoball Stal Sanok: Półkoszek – Gawlewicz, Kloc, Zarzyka, Sz. Słysz – Gierczak, Lorenc, Tabisz (73′ Dybuś), Paszkowski (46′ Mateja) – Sumara, Maślany

czerwona kartka: Miłosz Gierczak 44′