REKLAMA
REKLAMA

Fabian Pańko, Piłkarz Roku w A Klasie: „Dla mniejszych klubów to duże wyróżnienie” (VIDEO)

Fabian Pańko, Piłkarz Roku w A Klasie: „Dla mniejszych klubów to duże wyróżnienie” (VIDEO)

JASIONKA/PODKARPACIE. W podrzeszowskiej Jasionce odbyła się XX Gala Piłkarska Podkarpacka Nike. Przybyło na nią blisko 1500 osób. 9 lutego 2024 podczas finału w hali G2A Arena w Jasionce poznaliśmy najlepszych piłkarzy, piłkarki, trenerów, a także drużyny w 2023 roku na Podkarpaciu.

Tegoroczna gala Podkarpacka Nike była wyjątkowa. Z uwagi na to, że jest to jubileuszowa dwudziesta gala, Podkarpacki Związek Piłki Nożnej, który jest jej organizatorem, postanowił w sposób szczególny uhonorować nie tylko piłkarzy czy trenerów reprezentujących czołowe kluby naszego województwa, ale też docenić piłkarzy, którzy na co dzień również tworzą naszą ogromną piłkarską rodzinę. Zaproszenia zostały wysłane do wszystkich klubów z województwa zrzeszonych w Podkarpackim ZPN-ie, a przypomnijmy, że jest ich blisko 700.

Piłkarzem roku w A Klasie, grupie: Krosno I został Fabian Pańko. Zawodnik Górnika Strachociny na półmetku sezonu z 19. bramkami prowadzi w klasyfikacji strzelców. To także najlepszy wynik wśród wszystkich grup krośnieńskiej A Klasy. Nasza redakcja, jeszcze przed ogłoszeniem wyników plebiscytu rozmawiała z zawodnikiem Górnika Strachocina. Zapraszamy do obejrzenia materiału video.

Dawid Romerowicz, trener Górnika Strachocina wraz z Fabianem Pańko, Piłkarzem Roku w A Klasie Krosno I

 

10-02-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Ohoho...2024-02-10 13:46:26
0 0
Serio???? przecież to żaden poziom...
Odpowiedz
Taki poziom jak kopanie !2024-02-10 14:36:01
0 1
A klasa to jak na trampkarzy to trochę wyżej !. oprócz wyników potrzebne są też plecy, inaczej kopanina w asyście sołtysów i gawiedzi ze środowiska.
Super :)2024-02-10 22:43:50
0 0
Bardzo fajna konkretna wypowiedz, czas na jakis awans Gornik :)
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)