Fantastyczne zakończenie sezonu. Ekoball Stal Sanok rozbiła Koronę Rzeszów (ZDJĘCIA)

PIŁKA NOŻNA. Imponujący pokaz umiejętności strzeleckich zaprezentowali piłkarze Ekoballu Stali Sanok. W meczu kończącym sezon IV ligi podkarpackiej sanoczanie rozstrzelali Koronę Rzeszów 7:0. Na listę strzelców wpisali się: Miłosz Gierczak (dwukrotnie), Dawid Kogut, Kacper Sumara, Dawid Czyrny, Jakub Kloc i Dawid Nowosielski.

Sanoczanie odnieśli miażdżące zwycięstwo nad Koroną Rzeszów. Spotkanie, które odbyło się 14 czerwca na sanockich „Wierchach” pokazało ofensywną siłę Ekoballu Stali Sanok, która dominowała na boisku od początku do końca meczu. Drużyna od samego początku przejęła kontrolę, nadając tempo i kierując przebiegiem gry. Nieustające ataki szybko się opłaciły. Jako pierwszy do siatki rywali trafił niezawodny w tym sezonie Miłosz Gierczak. W pierwszej części gry gola zdobył również Dawid Kogut.

W przerwie meczu klub podziękował dwóm zawodnikom, którzy wraz z upływem sezonu ukończą wiek juniora. Za wysiłek i godne reprezentowanie grup młodzieżowych, a w ostatnim czasie także drużyny seniorskiej, Mikołaj Gawlewicz i Dawid Nowosielski odebrali pamiątkowe grawertony.

Skromny do przerwy wynik, w miarę rozwoju gry powiększał się w drugiej odsłonie. Sanoczanie urządzili w tej części meczu prawdziwy festiwal strzelecki. Tuż po przerwie na listę strzelców ponownie dopisał się Miłosz Gierczak. Kontynuacją przewagi sanoczan były kolejne bramki: Kacpra Sumary, Dawida Czyrnego, Jakuba Kloca i Dawida Nowosielskiego

Sanoczanie ukończyli sezon na czwartym miejscu w tabeli.

Ekoball Stal Sanok – Korona Rzeszów 7:0 (2:0)
Miłosz Gierczak 17′, 48′, Dawid Kogut 26′, Kacper Sumara 56′, Dawid Czyrny 62′, Jakub Kloc 74′ Dawid Nowosielski 84′

Ekoball Stal Sanok: Jagniszczak – Gawlewicz (61′ Czyrny), Kloc, Sobol, Sz. Słysz – Gierczak, K. Słysz, Tabisz (61′ Nowosielski), Sumara (71′ Kowalik) – Kogut (61′ Nowak), Maślany (71′ Jajko)

Efektowna wygrana na koniec sezonu! Bramki i komentarze (VIDEO)