HOKEJ: Sanoczanie utarli nosa liderowi. Punkt w meczu z Katowicami

HOKEJ. Sporo emocji przyniósł mecz drużyn znajdujących się po przeciwnych biegunach. Sanoczanie utarli nosa liderowi Tauron Hokej Ligi doprowadzając do dogrywki. W tej jednak musieli uznać wyższość rywala, przegrywając ostatecznie 2:3.

Mecz odbywał się w ramach zaległej 33. kolejki Tauron Hokej Ligi. Marma Ciarko STS Sanok mierzyła się w Arenie Sanok z GKS-em Katowice. Po dwóch tercjach sanoczanie przegrywali 0:2, jednak w trzeciej odsłonie zdołali doprowadzić do wyrównania. W dogrywce sytuację wykorzystał Sam Marklund rozstrzygając mecz na korzyść katowiczan.

Marma Ciarko STS Sanok – GKS Katowice 2:3 (0:0, 0:2, 2:0, d. 0:1)
0:1 Hampus Olsson (Ben Sokay, Sam Marklund) (5/5) 21:58
0:2 Hampus Olsson (Olli Iisakka, Santeri Koponen) (5/5) 27:14
1:2 Marcus Kallionkieli (Johan Ceder, Mark Viitanen) (5/5) 46:45
2:2 Krzysztof Bukowski (Alexis Binner, Christian Lindberg) (5/5) 50:55
2:3 Sam Marklund (3/3) 64:18

Marma Ciarko STS Sanok: Salama, Świderski – Binner, Lindberg, Viitanen, Ceder, Filipek – MacEachern, Florczak, Bukowski, Kallionkieli, Miccoli – Musioł, Niemczyk, Dulęba, Sienkiewicz, Dobosz – Najsarek, Fus, Rybnikar, Ginda

statystki za: hokej.net

„Miasto Hokeja bez dotacji miasta”. Transparenty w Arenie Sanok! (ZDJĘCIA)