REKLAMA
REKLAMA

Inauguracja tras nordic walking w gminie Sanok!

GMINA SANOK / PODKARPACIE. 14 czerwca br. na placu rekreacyjnym przy altanie w Hłomczy zorganizowana zostanie inauguracja tras nordic walking połączona z rajdem nordic walking. Wydarzenie zapoczątkuje użytkowanie nowej infrastruktury, która powstała w ramach projektu „Aktywni na transach nordic walking”.

Lokalna Grupa Działania „Zielone Bieszczady” oraz Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Ziemia Brzozowska” zapraszają na imprezę inaugurującą funkcjonowanie tras nordic walking oraz miejsc aktywnego wypoczynku utworzonych w ramach projektu współpracy pn. „Aktywni na trasach nordic walking” połączoną z rajdem nordic walking.

Wydarzenie zaplanowano na 14 czerwca 2024 roku. Start odbędzie się w Hłomczy na placu rekreacyjnym przy altanie. Z kolei finał w Mrzygłodzie (rynek: Pracownia Ginących Zawodów – LGD Dolina Sanu.

źródło: materiały nadesłane

14-06-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Turystor2024-06-07 15:35:53
0 0
Czy szlak niedźwiedzi to z Zagórza?
Odpowiedz
ruchy ruchy2024-06-14 10:18:03
0 0
pamiętajcie kijkarze, żeby wasze chodzenie COŚ dawało trzeba utrzymywać odpowiednie tempo i tętno, takie tam wałęsanie się z nogi na nogę tempem żółwia nie przyniesie efektów w postaci zgubionych kg czy lepszej kondycji
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)