REKLAMA
REKLAMA

KRZYSZTOF JAROSZ: Naszym celem jest budowa prawdziwej Aglomeracji Rzeszowskiej (VIDEO)

KRZYSZTOF JAROSZ: Naszym celem jest budowa prawdziwej Aglomeracji Rzeszowskiej (VIDEO)

Rzeszów24.pl / PODKARPACIE. Wraz z objęciem funkcji starosty rzeszowskiego przez dr Krzysztofa Jarosza, w powiecie rzeszowskim rozpoczął się nowy etap rozwoju. Powiat rzeszowski od lat realizuje politykę poprawy jakości życia mieszkańców w każdym aspekcie.

Jak podkreśla w wywiadzie Krzysztof Jarosz: – Przed powiatem trzeba postawić nowe ambitne zadania, i jednym z takich wyzwań jest dążenie do realizacji projektu Aglomeracji Rzeszowskiej,  jako zintegrowanego obszaru funkcjonalnego. Co to oznacza w praktyce? Odpowiedź oczywiście w materiale.

W rozmowie poruszamy również takie kwestie jak oczekiwania mieszkańców względem władz lokalnych związane z poziomem ogólnie pojętego bezpieczeństwa. Powiat Rzeszowski skupiając się na obecne na kwestii aglomeracji rzeszowskiej, jednocześnie ma w planach kolejne potrzebne inwestycje szczególnie w obszarze Parku Naukowo-Technologicznego Dworzysko.

Interesujące jest również podejście starosty do zarządzania i podnoszenia jakości usług, które na co dzień wykonuje powiat w sferze administracji. Czy możemy spodziewać się rewolucji?

Grafika poglądowa

07-06-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

X2024-06-07 10:07:38
0 0
Plany, marzenia, obietnice i to wszystko.
Odpowiedz
Sanoczanin2024-06-07 19:15:57
0 0
Czytając wypowiedzi Pana Jarosza można odnieść wrażenie, że to Krzysztof wszystko może, cytując klasyka. Wszystkim czym się zajmował i co planuje zamieni się w złoto, ciekawe dla kogo?. Nie wiem jak Rzeszów czy Sanok mógł istnieć zanim zetknął się z takim przedsiębiorczymi człowiekiem.
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)