REKLAMA
REKLAMA

Młodzi Mistrzowie Prawa. Uczennice I LO bezkonkurencyjne! (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. 6 czerwca 2024 r. w Starostwie Powiatowym w Sanoku odbyła się kolejna edycja konkursu z wiedzy prawnej „Młodzi Mistrzowie Prawa”, zorganizowanego przez Pasieka – Fundacja Rozwoju i Wsparcia. Honorowy patronat nad przedsięwzięciem objął Starosta Powiatu Sanockiego Robert Pieszczoch.

W konkursie udział wzięli uczniowie szkół ponadpodstawowych z terenu Powiatu Sanockiego. Laureatkami konkursu zostały uczennice I Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Sanoku: Anastazja Kędra zdobywczyni I miejsca, Julia Florek II miejsce oraz Zuzanna Targowska miejsce trzecie.

Pan Wicestarosta Damian Biskup pogratulował oraz podziękował wszystkim uczestnikom wysokich wyników. Zaznaczył również, że udział w konkursie jest doskonałą okazją do wymiany wiedzy, doświadczeń oraz doskonałym przyczynkiem do tego, aby w przyszłości obrać prawniczą lub administracyjną ścieżkę kariery.

Podsumowując zmagania konkursowe Prezes Zarządu Fundacji adwokat Karol Grześkiewicz podkreślił, że uczniowie z Powiatu Sanockiego już po raz kolejny doskonale poradzili sobie z rozwiązaniem zadań konkursowych. Zaznaczył również, że celem podejmowanych działań jest zachęcanie młodzieży do poszerzania swojej wiedzy w zakresie prawa oraz inicjowanie głębszego zainteresowania aspektami prawnymi, które na pewno przydadzą się uczniom w przyszłości.

Dziękujemy za organizację konkursu oraz gratulujemy nie tylko laureatom, ale wszystkim uczestnikom dużej wiedzy.

 

źródło: Starostwo Powiatowe w Sanoku

07-06-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)