Sanoczanie na remis z Sokołem. Show bramkarza Stali (ZDJĘCIA)

PIŁKA NOŻNA. Remis, który smakuje jak zwycięstwo. W meczu 5. kolejki IV ligi podkarpackiej, Drużyna Ekoball Stal Sanok mierzyła się na „Wierchach” z Sokołem Kolbuszowa Dolna. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. Bramkę, która podzieliła punkty zdobył Kacper Sumara.

Goście objęli prowadzenie po samobójczym golu Jakuba Kloca w 18. minucie. Sokół miał kilka okazji do podwyższenia wyniku, ale świetnie spisywał się bramkarz Stali, Dariusz Półkoszek, kilkakrotnie ratując swój zespół przed utratą kolejnych bramek. Jego interwencje były kluczowe dla utrzymania remisu i zdobycia cennego punktu przez sanoczan. „Żółto-niebiescy” próbowali kontratakować i z powodzeniem zakończyli jedną z akcji. W 64 minucie wyrównującego gola zdobył Kacper Sumara.

Ekoball Stal Sanok – Sokół Kolbuszowa Dolna 1:1 (0:1)
Kacper Sumara 64′ – Jakub Kloc (s) 18′

Ekoball Stal Sanok: Półkoszek – Gawlewicz, Kloc, Zarzyka, Sz. Słysz – Paszkowski, Tabisz (75′ Nowak), Lorenc, Sumara – Mateja, Maślany

żółte kartki: Sz. Słysz, Lorenc, Nowak – Mazurek