REKLAMA
REKLAMA

SANOK. Będzie debata wyborcza kandydatów na burmistrza! Zaproszenia rozesłane

SANOK / PODKARPACIE. Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że zorganizowana zostanie debata wyborcza kandydatów na burmistrza Sanoka!

Wybory samorządowe są świętem lokalnej demokracji, a jej nieodłączną częścią jest otwarta dyskusja. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców dając kandydatom możliwość wymiany poglądów na łamach największego portalu informacyjnego w regionie, cieszącego się zdecydowanie największymi zasięgami, co daje gwarancję dotarcia do szerokiego grona odbiorców/wyborców.

Termin debaty ustalono na 26 marca 2024 roku, na godzinę 19:00. Miejsce: Sala Bankietowa restauracji WIKI. Debata odbędzie się w formie zapisu VIDEO NA ŻYWO.

grafika poglądowa, foto w tle: Grzegorz Izdebski, foto kandydaci: profile Facebook

PODSTAWOWE ZASADY DEBATY:

1. Zaproszenia do udziału w debacie zostaną przesłane do wszystkich kandydatów na burmistrza Sanoka w wyborach samorządowych 2024. W sali, w której odbędzie się debata, przygotowane zostaną stanowiska dla wszystkich kandydatów.

2. Debatę poprowadzą dziennikarze: Justyna Żuczek i Tomasz Sokołowski.

3. Debata składać się będzie z trzech części.

Część 1:

– Cztery pytania od dziennikarzy. Czas na odpowiedź dla każdego z uczestników debaty: 2 minuty.

Część 2:

– Pytanie do wybranego kontrkandydata. W tej części, każdy uczestnik będzie miał prawo zadania jednego pytania wybranemu kontrkandydatowi. Po udzieleniu odpowiedzi, zadający pytanie będzie miał okazję do riposty. Czas zadania pytania: 30 sekund. Czas odpowiedzi: 2 minuty. Czas riposty: 45 sekund.

Część 3:

– Wystąpienie podsumowujące debatę oraz swobodna wypowiedź dotycząca startu w wyborach. Czas: 2 minuty.

Wczoraj (20.03.2024), do sztabów wszystkich kandydatów przesłaliśmy zaproszenia na debatę. Wszyscy potwierdzili otrzymanie wiadomości, a część kandydatów oficjalnie potwierdziła już udział w debacie. Na decyzje czekamy do 21.03.2024.

Przypomnijmy, że już 7 kwietnia odbędą się wybory samorządowe. Wybierzemy wójtów, burmistrzów i prezydentów największych miast, a także radnych do rad gmin, powiatów i sejmików na kolejną pięcioletnią kadencję.

foto z drona (2): archiwum eSanok.pl, Grzegorz Izdebski

20-03-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

NA ŻYWO2024-03-21 23:30:35
0 0
A dlaczego nie na rynku przed publicznością na miejskim placu. Już się zaczyna?
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)