REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Bracia walczą o sprawność. Piknik charytatywny na Dąbrówce!

SANOK / PODKARPACIE. – Po długim czasie wracamy do was piknikiem charytatywnym! Z dużymi pokładami energii, nowymi twarzami i niezmienioną ideą, pomagać potrzebującym – podkreślają organizatorzy pikniku rodzinnego, który zaplanowany jest na 15 czerwca, na placu przy ulicy Glinice w Sanoku (dąbrówka). Portal eSanok.pl objął wydarzenie patronatem medialnym!

Piknik będzie opierał się o temat bezpieczeństwa podczas wakacji. Służby opowiedzą, jak unikać niebezpieczeństw podczas letniej sielanki, jakie są prawidłowe wzorce zachowania w obliczu zagrożenia oraz przybliżą zasady pierwszej pomocy.

Oprócz tego będziemy mieli licytacje voucherów otrzymanych od przedsiębiorców m.in. drezyny rowerowe w Uhercach, spływ kajakowy, pielęgnacja samochodu czy dzień tatuowania.

Odbędzie się turniej piłkarski, rozstawimy piaskownice do poszukiwań wykrywaczami, a nasza dobra znajoma prowadzi interaktywne lekcje języka angielskiego.

Podczas wydarzenia będziemy opowiadać też o historii Mateusza i Łukasza Szmyd, braci którzy dzielnie walczą o sprawność, co niestety wiąże się z kosztami. Zbiórka pieniędzy z wydarzenia zostanie przekazana na leczenie tych małych bohaterów.

Więcej szczegółów wkrótce!

materiały nadesłane

07-06-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Chrońcie swoje DZIECI! | Małków 04.12.2022 2024-06-05 21:02:31
0 0
Rodzice i ludzie dobrej woli obejrzyjcie ten film co w tytule. Jest na Rumble . Szacunek za walkę. Z Bogiem.
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)