SANOK / PODKARPACIE. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku poszukiwali zaginionego, 45-letniego mieszkańca powiatu sanockiego. Zaginiony, w dniu 11.05.2024 r., wyszedł z domu i do chwili obecnej nie wrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Rysopis zaginionego: lat 45, szczupła sylwetka, łysy, 178 cm wzrostu. Był ubrany w ciemną kurtkę, jasne spodnie jeansy i czarne sportowe buty.
Wyszedł z domu 11.05.2024 r. i do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna w dniu zaginięcia był widziany około godz. 17 na drodze serwisowej łącznika od Ronda Beksińskiego w kierunku obwodnicy. Szedł w stronę miejscowości Stróże Małe.
Wszystkie osoby posiadające informacje na temat zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sanoku na numery telefonów – 47 8296 310 lub 47 8296 311.
AKTUALIZACJA:
Ciało mężczyzny zostało odnalezione około godziny 20:30 w kompleksie leśnym, w okolicach Cmentarza Południowego w Sanoku. Decyzją prokuratora ciało zostało wydane rodzinie. Wykluczono, aby do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie.
KPP Sanok
fot. arch. Policji
lub zaloguj się aby dodać komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz