REKLAMA
REKLAMA

Silna koalicja do powiatu sanockiego. „Doświadczenie i zaufanie!” (VIDEO)

Silna koalicja do powiatu sanockiego. „Doświadczenie i zaufanie!” (VIDEO)

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Silną drużynę do Rady Powiatu Sanockiego wystawia koalicja Demokratów Ziemi Sanockiej oraz Polskiego Stronnictwa Ludowego. WIĘCEJ W NASZYM MATERIALE VIDEO.

W szeregach Komitetu Wyborczego Wyborców Koalicja Samorządowa Ludowcy i Demokraci przez wszystkie przypadki odmieniane jest słowo współpraca. Współpraca, która za poprzednich rządów kandydujących i dziś osób, przyniosła mieszkańcom powiatu, jak i powiatowym instytucjom wiele korzyści. Mowa tu choćby o otwarciu oddziałów kardiologii i neurologii w sanockim szpitalu, budowie i otwarciu Galerii Beksińskiego, realizacji inwestycji polegającej na budowie hali sportowej przy I LO czy o wykonaniu gruntownych remontów ważnych dróg, jak ul. Kościuszki, Jagiellońskiej, Mickiewicza czy Białogórskiej. I tym razem, kandydaci Ludowców i Demokratów przedstawiają wyborcom konkretne plany i precyzyjne cele do realizacji.

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA LUDOWCY I DEMOKRACI – KLIKNIJ

Na listach nie zabraknie osób zasłużonych dla powiatu sanockiego oraz całego województwa. Są znani i lubiani liderzy lokalnych społeczności. Chcą w dobrym celu spożytkować swoje doświadczenie związane z pracą dla drugiego człowieka.

Koalicja składa się również z tych, którzy w roli samorządowca chcą zadebiutować. Nie brakuje im pomysłów i zapału. Chcą przekonać wyborców do swoich propozycji, ale przede wszystkim zachęcają do wzięcia udziału w święcie demokracji.

WIĘCEJ W NASZYM MATERIALE VIDEO.

grafika poglądowa

Sfinansowano ze środków KWW Koalicja Samorządowa Ludowcy i Demokraci

03-04-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook