Sukces Sanockiego Klubu Karate podczas Mistrzostw Makroregionu i Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików! (ZDJĘCIA)

SPORT. 10 marca w Radymnie odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Południowego oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. W zawodach wzięło udział 270 zawodników z 28 klubów. Sanocki Klub Karate reprezentowało 8 zawodników.

• W kategorii kumite junior do 70 kg Norbert Starejki zajął I miejsce
  • W kategorii kumite juniorki młodsze do 55 kg Marzena Olejarczyk zajęła II miejsce
  • W kategorii kumite juniorki młodsze do 60 kg Dominika Kogut zajęła II miejsce
  • W kategorii kumite junior do 60 kg Julia Marciniak zajęła II miejsce w kumite i V w kata.
  • W kategorii kata kadet 2014-13 Tobiasz Gudowski zajął II miejsce
  • W kategorii Masters 35-44 lat powyżej 85 kg Tomasz Zapołoch zajął III miejsce
  • W kategorii kumite i kata młodziczek do 40 kg startowały także Zuzia Turzyniecka i Wiki Wielobób, była to najliczniejszą konkurencja – 31 osób. Dziewczynki były poza podium, ale obydwie bardzo się

To był pierwszy start naszych zawodników. Norbert, Jula, Dominika, Tobiasz to już zawodnicy utytułowani, zawsze na bardzo wysokim poziomie. Jula pierwszy raz w wyższej kategorii wiekowej. Brawo Kochani jesteście wspaniali. Marzena pierwsze zwycięstwo, brawo Marzena. Tomek także  gratulujemy. Wszyscy jesteście nasza dumą. Zawody to tylko chwila. Droga do zwycięstwa to mozolna, wieloletnia praca i pot wylewany na codziennych treningach. Nie ma nic za darmo. Ani stopni ani medali. Takie jest właśnie karate. Upór i konsekwencja w doskonaleniu samego siebie. Medale to tylko dodatek i namacalny dowód Waszej pasji.

Dziękujemy naszym Rodzicom za wiarę w nas, cierpliwość, pomoc, opiekę podczas wyjazdów i motywowanie dzieci. Dziękujemy naszym instruktorom: Konrad Szychowski, Franek Lach, Jan Ślazyk, Janek Kindlarski i Jarek Swat. Dziękujemy Pani Bogusławie Witkowskiej za ubezpieczenia naszych startów. Gratulujemy sukcesu, który jest efektem wspólnej pracy w miłej atmosferze całej naszej społeczności. Jesteście Wielcy!!