Świetny start sezonu młodzieży SKT

Świetny start sezonu młodzieży SKT Sanok Rubber. Na rozpoczęcie nowego sezonu tenisa stołowego w Nowej Sarzynie nasi zawodnicy pokazali się z jak najlepszej strony, odnosząc wiele sukcesów i zdobywając cenne medale.

Zawody przyciągnęły liczne grono uczestników, ale to nasi sportowcy zdominowali rywalizację, wygrywając większość swoich meczów. Już od pierwszych pojedynków było widać determinację i znakomite przygotowanie naszej drużyny. W szczególności wyróżniali się Wiktor Iwaniuch (2010), który wygrał większość swoich meczy i zajął 1 miejsce w kategorii 2006-2011, oraz Gracjan Dębski (2010), który zdobył brązowy medal. W tej samej kategorii występował również Antoni Krochmal, któremu brakło odrobiny szczęścia, aby walczyć poza rozgrywkami grupowymi i zajął ostatecznie 9 miejsce.

Brązowy medal w kategorii (2012<) zajął Wojciech Dębski, który wygrał większość swoich meczy, w półfinale trafił na świetnie dysponowanego Przybysza, który został później zwycięzcą całej kategorii.

Nasi zawodnicy rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych i poziomach zaawansowania, a każdy z nich wniósł swój wkład w sukces zespołu. Łącznie zdobyliśmy 3 medale, w tym 1 złoty oraz 2 brązowe, co jest wspaniałym wynikiem.

Atmosfera zawodów była bardzo przyjazna. Zawodnicy pokazali nie tylko wysokie umiejętności, ale również sportowego ducha, co zaowocowało licznymi zwycięstwami.

Gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom i zawodniczkom oraz życzymy dalszych sukcesów w kolejnych zawodach!

Natomiast nasz najmłodszy z zawodników Piotr Harajda, wygrał turniej ku czci pamięci najlepszego tenisisty w historii polskiego tenisa stołowego, Andrzeja Grubby w Starogardzie Gdańskim.

Piotr wraz z rodzicami udał się na Turniej organizowany w Ośrodku Szkolenia PZTS w Starogardzie Gdańskim. W decydującym meczu pokonał wyżej postawionego w rankingu ogólnopolskim, Piotra Trzeciaka. Piotrek na koniec sezonu wygrał Mistrzostwa Województwa Skrzatów – najważniejsze zawody w trakcie sezonu w jego kategorii.

Są to świetne informacje przed nadchodzącym sezonem, a na pewno dobra prognoza do rozgrywek ligowych oraz indywidualny. Efekt przygotowania Naszych chłopaków na obozach organizowanych w trakcie przerwy wakacyjnej przez:
– Zgrupowanie kadry wojewódzkiej organizowanej w Rzeszowie przez Fibrain AZS Politechnika Rzeszów.
– Obozu wewnętrznego SKT Sanok Rubber w Sanoku – pod okiem Bogdana Maciejewskiego, Jakuba Chmielowskiego, Michała Olbrychta oraz Rafała Iwaniucha.
– Indywidualne przygotowania Naszych zawodników seniorów oraz młodszych w Mistrzowskiej Akademii Tenisa Stołowego MATS.

Trzymajcie Kciuki za formę Naszych zawodników w rozgrywkach ligowych oraz indywidualnych, które ruszają w połowie września (1 liga wyjazd do Zielonej Góry).