REKLAMA
REKLAMA

Takie obietnice wyborcze złożył Tomasz Matuszewski na konwencji w 2018 roku (VIDEO)

Takie obietnice wyborcze złożył Tomasz Matuszewski na konwencji w 2018 roku (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Do wyborów samorządowych pozostał nieco ponad tydzień. Tyle czasu mają wszyscy kandydaci na przekonanie wyborców do swoich postulatów. Czytelnicy w komentarzach pod naszymi publikacjami przypomnieli video z konwencji wyborczej komitetu Łączy Nas Sanok oraz Tomasza Matuszewskiego z 2018 roku. Zaprezentowano wtedy najważniejsze punkty programu. Wizualizacje przedstawiały efektowne inwestycje takie jak choćby: zadaszenie Toru Lodowego, kładkę dla pieszych i rowerzystów przy Arenie, przebudowę mostu na Białą Górę czy carporty na parkingu MOSiRu i kładkę łączącą baseny (CRiS) z Sosenkami. Oprócz tego zapowiadano przywrócenie porodówki i budżetu obywatelskiego. Mówiono o budowie dróg, strefie inwestycyjnej, becikowym, radzie młodzieży czy inteligentnym oświetleniu. Jak oceniacie Państwo realizację programu? Publikujemy materiał video z pełnym zapisem konwencji sprzed ponad 5 lat.

Konwencje wyborcze to za każdym razem, przynajmniej w zamyśle, prezentacja najistotniejszych planów kandydatów na poszczególne stanowiska, które mają zostać zrealizowane po tym, jak mieszkańcy konkretnemu kandydatowi powierzą misję sprawowania mandatu. Obietnice są ważną częścią kampanii, ponieważ pozwalają przekonać wyborców do postawienia „krzyżyka” w odpowiednim miejscu karty do głosowania. Dlatego też, wydaje się, że ogłaszane postulaty powinny być gruntownie przemyślane i oparte na dużym prawdopodobieństwie ich realizacji.

Czytelnicy przypomnieli w komentarzach nasze video sprzed ponad 5 lat, z konwencji wyborczej Łączy Nas Sanok oraz Tomasza Matuszewskiego.

Zaprezentowano wtedy najważniejsze punkty programu. Wizualizacje przedstawiały efektowne inwestycje, takie jak choćby: zadaszenie Toru Lodowego, kładkę dla pieszych i rowerzystów przy Arenie, przebudowę mostu na Białą Górę czy carporty na parkingu MOSiRu i kładkę łączącą baseny (CRiS) z Sosenkami. Oprócz tego zapowiadano przywrócenie porodówki i budżetu obywatelskiego. Mówiono o budowie dróg, strefie inwestycyjnej, becikowym, radzie młodzieży czy inteligentnym oświetleniu. O plaży nad Sanem, scenie koncertowej, programie „mieszkanie plus dla Sanoka”, ale również o złotej karcie sportowca, stypendiach dla uzdolnionej młodzieży czy darmowym kinie dla dzieci.

Kandydat Łączy Nas Sanok dodał, że jest to tylko część programu wyborczego jego komitetu. Nie wszystko bowiem dało się ogłosić podczas konwencji. Spis postulatów uroczyście podpisano.

Obiecuję, że jeżeli Państwo dacie nam szansę, to jesteśmy w stanie zrealizować ten program w 100% – powiedział na zakończenie prezentacji najważniejszych założeń programu Tomasz Matuszewski podczas konwencji w 2018 roku.

Czy zaprezentowany wtedy program udało się zrealizować? Ocenę pozostawiamy Państwu, zapraszając do obejrzenia MATERIAŁU VIDEO.

W MATERIALE VIDEO PEŁNY ZAPIS KONWENCJI ŁĄCZY NAS SANOK I TOMASZA MATUSZEWSKIEGO Z 2018 ROKU.

grafika poglądowa

31-03-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Obywatelu wybierz eko bigos wodorowy pod mostem w krzaki 2024-03-30 20:16:46
0 0
Obietnice wyborcze to obietnice wyborcze, co obiecane to obiecane, kto wierzy niech wierzy. Cui bono?
Odpowiedz
duecik Matuszewski & Miklicz2024-04-01 09:27:46
0 0
Cukiereczki M&M, zaraz po wyborach rozpuszczą się w sosie przechwałek. Sanok popłynie przez nich z pierwszym deszczem kredytów. eSanoku bardzo proszę nie wyłączać komentarzy. Którykolwiek z M&M-sów by wygrał będzie to pewny upadek finansowo kulturalny Sanoka.
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)