REKLAMA
REKLAMA

„Trzeba się z tym zgodzić i rozwiązać problem”. Bartosz Romowicz o protestach rolników (VIDEO)

„Trzeba się z tym zgodzić i rozwiązać problem”. Bartosz Romowicz o protestach rolników (VIDEO)

SEJM. Trzeci dzień 5. posiedzenia Sejmu. W porządku m.in. Pierwsze czytanie obywatelskiego projektu ustawy ”Tak dla rodziny, nie dla gender” oraz pierwsze czytanie zmiany ustawy: prawo o zgromadzeniach. Jesteśmy na miejscu. Będziemy dla Państwa relacjonować przebieg dzisiejszych wydarzeń.

Przed naszą kamerą poseł Bartosz Romowicz, który wypowiedział się na temat Protestu Rolników.

 
09-02-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

pośle Romowiczu świetnie rozdajesz kawę na deptaku!2024-02-09 18:08:15
1 0
Panie kochany oddaj mandat posła jeśli uważasz za radykalne tak łagodne protesty. Może jesteś niezorientowany a może udajesz niezorientowanie w jednej z najgłośniejszych spraw w kraju. Wygląda na to, że potrzebujesz szefa, który podsunie ci opinię w tym temacie. Co robisz w Sejmie RP ??? Zalewa nas produkt USA z ukraińskiej chemicznie szkodliwej hodowli, pańscy kamraci z 3drogi donikąd udają i prawdopodobnie z panem że dopiero należy szukać przyczyn czyli jesteście mniej zorientowani od każdego Polaka. Idźcie sobie sami tą 3DD bez Polaków.
Odpowiedz
Za dużo dróg !2024-02-09 23:25:42
0 0
Bartosz Romowicz mówi ,że Polska obecnie jest krajem demokratycznym ale według TVN , Hołowni i ryżego Tuska nie licząc licznych pajaców z tego rządowego gangu. Romowicz wkracza w drogę V kolumny.
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)