REKLAMA
REKLAMA

Wieloletni kierownik SP ZPOZ w Gminie Sanok odszedł na emeryturę

GMINA SANOK / PODKARPACIE. Dziś rano (23 lutego br.) w urzędzie odbyło się uroczyste pożegnanie Pana Andrzeja Starościaka – wieloletniego Kierownika Samodzielnego Publicznego Zespołu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Gminie Sanok.

Pan Andrzej swoją ścieżkę zawodową w gminie rozpoczął w 1991 r., gdy został dyrektorem Szkoły Podstawowej w Mrzygłodzie. W późniejszych latach był zatrudniony na stanowisku inspektora BHP w tej samej szkole, natomiast od lipca 1994 r. pracował jako inspektor ds. obrony cywilnej i BHP w urzędzie Gminy Sanok. W styczniu 2000 r. został powołany na stanowisko (kierownika) dyrektora SP ZPOZ i tę funkcję pełnił do chwili przejścia na zasłużoną emeryturę.

Podziękowanie za wieloletnią współpracę, profesjonalizm oraz zaangażowanie w rozwój opieki zdrowotnej na rzecz społeczności Gminy Sanok złożyli Wójt Gminy Sanok Anna Hałas wraz z Zastępcą Pawłem Wdowiakiem, Przewodniczący Rady Gminy Tadeusz Wojtas, Skarbnik gminy Agnieszka Haduch, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Edyta Dziadosz oraz Inspektor ds. Kadr Jolanta Serwońska.

Panie Andrzeju! Na progu tego nowego etapu życia życzymy Panu dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności i zasłużonego odpoczynku. Niech lata emerytury będą pełne radosnych chwil oraz realizacji pasji i marzeń długo odkładanych na później.

źródło: UG Sanok

23-02-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)